Jakie buty sportowe do 300 zł?

Wybór odpowiednich butów na wiosnę to niejednokrotnie spory dylemat, szczególnie, jeśli nasz budżet jest ograniczony. Marzą ci się markowe buty sportowe, jednak nie chcesz przekroczyć magicznego pułapu trzystu złotych? Nic prostszego! A więc jakie buty sportowe do 300 zł?

Dlaczego buty sportowe są takie drogie?

Klasyczne Superstary adidasa, Air Maxy od Nike czy trampki Converse to nieustannie buty, o których marzy większość z nas. Te kultowe buty sportowe bardzo często jednak przekraczają nasze możliwości finansowe. Chcemy wygody i świetnej jakości wykonania w przystępnej cenie. W świecie mody pokutuje jednak przekonanie, że oryginalne buty sportowe to niemały wydatek. W ofertach wymienionych wyżej marek są przecież modele, których ceny sięgają pięciuset, a nawet siedmiuset złotych, na co nie może pozwolić sobie przeciętny Polak. Warto jednak wspomnieć, że tego typu modele to najnowsze projekty firm, które wyprodukowano przy użyciu najnowszych technologii. A obok nich w sklepach sportowych znajdziemy nieco starsze, sprawdzone propozycje brandów sportowych, które w równej mierze zapewnią nam komfort podczas codziennego chodzenia. Swoją parę oryginalnych sneakerów możesz mieć już za 300zł! Jak ją znaleźć? Jeśli twój budżet jest większy lub mniejszy również znajdziesz  sporo konkretnych propozycji – wyprzedaż Converse to swietne rozwiązanie!

Wybierz buty ponadczasowe

Trzysta złotych to zdecydowanie wystarczający budżet na kupno firmowych butów sportowych. Obuwie właśnie w tej cenie, a może nawet poniżej górnej granicy znajdziesz dziś w ofercie każdej, liczącej się marki sportowej. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wybrać stylowe buty od mniej znanego brandu, który choć nie cieszy się jeszcze tak wielką rozpoznawalnością, jak liderzy w branży, oferuje produkty najwyższej jakości. Pozostaje jednak pytanie: czym kierować się przy wyborze butów sportowych? Przede wszystkim zapoznaj się z materiałami, które zostały użyte do ich produkcji. W sezonie jesienno-zimowym o wiele lepiej sprawdzą się buty ze skóry czy nubuku, a na wiosnę wystarczą te z materiału, a nawet przewiewnej siateczki. Upewnij się również, że wybrana para sneakerów jest uniwersalna. Czy będziesz mógł nosić te buty do wielu różnych stylizacji? A może możliwości ich zestawiania w efektowny look są bardzo ograniczone? Za trzysta złotych kupisz wiele prawdziwych klasyków, które pozostaną w twojej szafie na długo, dlatego najlepiej inwestować w buty o ponadczasowym designie!

Tekst przygotowała redakcja serwisu dobre-buty.com.pl

Share