byPolala- zapomnij o zasadach!

Złam stereotypy i odkryj swoją nową osobowość! Dzięki najnowszej kolekcji marki byPolala to prostsze niż myślisz!

Jaka jest najprostsza definicja kobiecej elegancji? To szyk i klasa sama w sobie, gust i pochwała wytwornej formy, ale też umiejętność dobrania odpowiedniego stroju do różnych okazji. Wiadomo jednak, że moda z roku na rok, a nawet z sezonu na sezon zmienia się… Jak zatem uniknąć rutyny? Jak nie dać się nudzie? W jaki sposób podkreślić swoją osobowość, jednocześnie nie zapominając np. o obowiązującym w pracy dress codzie czy zasadzie dobrania stroju na ważną dla Ciebie uroczystość? Rozwiązań poszukaj w najnowszej kolekcji marki byPolala. To unikalna, polska firma, która łączy w sobie szlachetny minimalizm oraz nowoczesne trendy, które pozwolą zabłysnąć każdej kobiecie!

byPolala- zapomnij o zasadach (3)
byPolala- zapomnij o zasadach (5)
Kombinezon Rubi albo sukienki: Salma, czy Jill „byPolala” tworzą idealne zestawy do pracy! Zamiast biurowego mundurka w postaci czarnej garsonki i białej koszuli postaw więc na zupełnie inny look.  Dzięki takiej stylizacji za każdym razem będziesz prezentować się profesjonalnie i nowocześnie! byPolala- zapomnij o zasadach (4)

Warto też zwrócić uwagę na bluzki: Vera, Roma czy Edit. Ich spokojna barwa, lekkość wykonania i efektowny krój sprawiają, że idealnie pasują zarówno do biura, jak i na spotkanie z klientem. Wraz z czarną, klasyczną spódnicą będą  tworzyć zestaw, który nie tylko nie rozprasza, ale też jest bardzo kobiecy i zapewnia Ci niezwykły komfort noszenia. Poczuj to na własnej skórze! byPolala- zapomnij o zasadach (6)

Co włożyć po pracy, np. na randkę? Kolejny modowy stereotyp w tej dziedzinie głosi, że lepiej nie zakładać dziewczęcych ubrań, które odsłaniają zbyt wiele…. Wszystko zależy jednak od tego, jaki model wybierzesz. Kwiatowa łączka w połączeniu z ultrakobiecym fasonem czy kaskadą falban może wyglądać nieco kontrowersyjnie… Ale prosty krój strojów o takiej tonacji, jaki prezentują modele marki byPolala: bluzka Kate czy sukienka Tina, pozwalają łączyć stylowy charakter z nutką awangardy. Dzięki temu słodycz kobiecych wzorów zostanie osłabiona, a ty zaprezentujesz już tylko szyk!

byPolala- zapomnij o zasadach (7)

Nowoczesne, ale też proste fasony, klasyczne kolory i doskonałej jakości tkaniny ubrań byPolala pomogą ci stworzyć look kreatywnej profesjonalistki. Gdziekolwiek jesteś- w biurze, na rozmowie z klientem, na spotkaniu z przyjaciółką czy na randce, możesz zabłysnąć i pozwolić swej kobiecości rozkwitnąć. Złam więc zasady- razem z byPolala!

Share