Cechy bezpiecznego fotelika dziecięcego – zadbaj w pełni o bezpieczeństwo swojej pociechy

Bezpieczeństwo Twojego dziecka to niewątpliwie najwyższy priorytet. Chcesz mu zapewnić wszystko co najpotrzebniejsze oraz zadbać o jego zdrowie w każdych warunkach. W takiej sytuacji nie ma mowy o kompromisach. Stawiasz na produkty najwyższej jakości, gdyż nie chcesz ryzykować jakichkolwiek niedoróbek czy niedociągnięć. Tym bardziej w sytuacji, gdy dziecko jest pasażerem w samochodzie. Fotelik ma za zadanie dać mu komfort podczas jazdy oraz całkowicie zabezpieczyć podczas wszelkich ewentualnych turbulencji. Jaki fotelik zatem wybrać?

Solidne wykonanie to gwarancja jakości

Podstawą przy wyborze bezpiecznego fotelika dziecięcego jest materiał użyty do jego konstrukcji. Z pewnością nie należy się zastanawiać nad wyborem niskiej jakości plastiku. Budowa powinna być solidna i całkowicie odporna na łamanie. Dlatego warto rozejrzeć się za fotelikiem zbudowanym z tworzywa oraz tapicerki. To bardzo ważne, gdyż w ten sposób zapewni to dziecku odpowiednią elastyczność i wygodę, zaś jednocześnie amortyzację przy wszelkiego rodzaju wstrząsach.

Wygodne foteliki umilą podróż

Niebywale istotną cechą na jaką każdy rodzić powinien zwrócić uwagę to zabezpieczenia. Choć można pomyśleć, że im więcej tym lepiej, tak tu ważne jest również, by były one ergonomicznie dopasowane do dziecka. Świetnym wyborem są pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, wzmocnione zabezpieczeniami bocznymi wraz z utwardzanym zagłówkiem. Te elementy dadzą kompleksową ochronę podczas wszystkich podróży, dodatkowo głębokie siedzisko ograniczy zniecierpliwienie Twojej pociechy przy dalekich trasach. Obecne w foteliku dla dziecka wygodne podłokietniki, profilowane oparcie na odcinku lędźwiowym są w stanie zdziałać cuda i każdy rodzic doceni ich jakość, gdy zaobserwuje z jaką łatwością ich dziecko siedzi na swoim miejscu bez wiercenia się, a nawet zapada w głęboki sen.

Korzystny zakup na lata

Dziecko rośnie dość szybko. Ciężko czasem dokonywać droższych zakupów, gdyż rodzic ma z tyłu głowy, że niebawem będzie go czekał kolejny, jedynie ze zmianą rozmiaru. Rozwiązanie tego problemu kryje się na stronie hoplano.com, która posiada szeroką ofertę fotelików dziecięcych do samochodu. Znajdują się tam między innymi foteliki przystosowane do różnej grupy wagowej. Wystarczy wyciągnąć wkładkę, a umożliwisz podróż dzieciom ważącym między 15 a 25 kilogramów, natomiast redukując oparcie, posadzisz tam swoją pociechę nawet przy wadze 36 kg. Regulowany zagłówek umożliwi dostosowanie wysokości fotelika do rozmiarów Twojego malucha. Dokonaj zakupów na lata i ciesz się zagwarantowanym bezpieczeństwem dla małego pasażera.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Hollywoodzki uśmiech – każda z nas o nim marzy, podziwiamy…