Chcesz odjąć sobie kilka lat? Poznaj odmładzanie przez nakłuwanie

Czas nieuchronnie mija, a wraz z nim – młodość. Z biegiem lat i zwiększaniem cyferki z przodu nie musisz żegnać się z promienną, świeżą i jędrną skórą oraz pełnym wigoru samopoczuciem i pewnością siebie. Współczesne osiągnięcia medycyny estetycznej pozwolą Ci cieszyć się świetnym wyglądem zdecydowanie dłużej.

Czym jest dermapen i kto może go stosować?

Dermapen to skuteczny i bezpieczny sposób odmładzania cery, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Drobne nakłucia są wykonywane przy użyciu niewielkiego urządzenia – dermapenu właśnie. W wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego dermapen to po prostu długopis do skóry. I tak jest w istocie. Ten nieduży, poręczny przyrząd faktycznie przypomina nieco przyrząd do pisania. Urządzenie wyposażono w dwanaście igieł, które wykonują aż 1700 nakłuć na sekundę. Dermatolog może w pełni regulować głębokość nakłucia – w przedziale od 0,5 mm do 2,5 mm. Grubość nakłuć zależy od konkretnego pacjenta, jego płci i rejonu nakłuwania. Okolice oczu cechuje cieńsza skóra, w związku z czym nakłucia mogą być również płytsze.

Chcesz odjąć sobie kilka lat Poznaj odmładzanie przez nakłuwanie

Już samo nakłuwanie skóry stanowi bodziec do intensywnej odnowy skóry i stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za gładką, jędrną i napiętą cerę.

Nakłucia pozwalają lepiej wniknąć substancji czynnej.

Zabieg trwa około pół godziny, w zależności od tego, na jakiej głębokości skóry działa przyrząd. Dermapen sprawdza się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, osób młodszych i starszych. Szczegółowe informacje na temat ceny zabiegu, jego przebiegu i wcześniejszego przygotowania znajdziesz na stronie internetowej warszawskiej kliniki medycyny estetycznej https://esteticanova.com.pl/zabieg/dermapen-mikronakluwanie-128.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi dermapen?

Dermapen Warszawa stanowi świetną alternatywę dla bardziej inwazyjnych metod stosowanych w medycynie estetycznej. Nie każda pacjentka chce i może się na nie zdecydować – chociażby z przyczyn czasowych, zdrowotnych czy finansowych. W grę wchodzą tu również względu estetyczne – zabieg dermapen cechują naturalne efekty bez przerysowania i wrażenia sztuczności, jak ma to czasami miejsce po stosowaniu miejscowych wypełniaczy.

Zalety

Zaletą jest również jego uniwersalność – dermapen można stosować zarówno do cery zwykłej, jak też naczynkowej. Nie powoduje dodatkowych pęknięć naczynek, a jedynym skutkiem ubocznym zabiegu są lekkie zaczerwienienia. Następnego dnia można normalnie iść do pracy. Niska inwazyjność, a zarazem zadowalające rezultaty sprawiają, że z roku na rok rośnie popularność dermapenu jako metody stosowanej w klinikach medycyny estetycznej.

Jakie efekty przynosi dermapen?

Zadowolone pacjentki wskazują na szereg korzyści estetycznych, jakie płyną z zabiegu. Wśród nich znajdują się takie aspekty jak:

  • lepsza gęstość i uelastycznienie skóry,
  • likwidacja zmarszczek,
  • zamknięcie porów,
  • ograniczenie widoczności blizn
  • poprawa kolorytu cery,
  • likwidacja rozstępów (przy stosowaniu w okolicach brzucha).

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Galanteria jest nieodłącznym elementem naszych codziennych stylizacji. Portfel także może…