Ciekawe prezenty dla sportowca

ciekawe prezenty dla sportowca

Kiedy stoisz przed wyborem prezentu dla kogoś, kto aktywnie spędza czas, np. dużo biega, jeździ na rowerze, czy chodzi po górach, kup mu jakiś ciekawy i praktyczny prezent. Okazji będzie pod dostatkiem – urodziny, święta, rocznica – zawsze znajdzie się jakiś odpowiedni moment na serdeczne obdarowanie – przyjaciela, czy rodzeństwa.

Opaska na głowę

Na pewno dobrym upominkiem, bardzo praktycznym i designerskim będzie opaska na głowę. Wybór jest przeogromny, zarówno pod względem kolorów, jak i fasonów. Możesz wybrać cieńszą lub grubszą opaskę, zależnie od pory roku. Dużym zainteresowaniem cieszą się także szerokie opaski, które idealnie podtrzymują włosy i wchłaniają pot.

Bez wody ani rusz!

Kolejny pomysł to bidon mocowany do pasa. To fantastyczna sprawa, jeśli jeszcze ktoś nie ma takiego gadżetu. Zawsze, podczas dłuższego  biegu, czy innej aktywności fizycznej powinno się uzupełnić płyny, a także zjeść jakąś przekąskę. Do kieszonki pasa można schować nie tylko butelkę z wodą, czy izotonikiem, ale też mały batonik, czy bakalie.

Skarpetki sportowe

Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu, aby kupić dobrej jakości skarpety o różnym przeznaczeniu. Czeto zrobione są z oddychających materiałów i są specjalnie wyprofilowane. Inne skarpety zakłada się do wysokich butów w góry, a inne do biegania. Możesz kupić zestaw kilku par w różnych kolorach i zapakować w elegancką torebkę. Dobrej jakości skarpety na pewno ucieszą zapalonego sportowca!

Rękawiczki nie tylko na zimę

Chłodne dni zdarzają się także wiosną, a nawet latem. Zbawienne są wtedy ciepłe, ale lekkie i przepuszczające powietrze rękawiczki. Można je schować do kieszeni, nie zajmują dużo miejsca, a delikatnie dogrzeją zziębnięte dłonie. Dostępne są rękawice z palcami, bez palców, albo dwa w jednym, czyli bez palców, ale z możliwością założenia nakładki. Niezależnie, jakie wybierzesz, na pewno miło zaskoczysz bliską Ci osobę.

A może zegarek?

Sportowe zegarki robią obecnie furorę. Mają przeróżne funkcje, ciekawy design i mocno wygodne paski. Mogą być silikonowe, materiałowe, lub na bransolecie. Są to zegarki z mniejszą lub większą ilością funkcji przydatnych dla sporowca – sekundnik, mierzenie kroków, tętna, długości trasy itp. Niektóre mają wbudowany GPS i moduł BLUETOOTH.

W takim zegarku można równie dobrze chodzić na co dzień, zakładając go do luźnego stroju. Oczywiście nie musi być to zegarek typowo do biegania, ale powinien mieć sportowy design. Ludzie aktywnie spędzający czas lubią zazwyczaj ubierać się swobodnie, z dużą dozą luzu. Gdzie szukać takich zegarków? Tylko w markowych sklepach, np. tu, aby nie wydać pieniędzy na marnej jakości sprzęt. Jednym z takich miejsc jest ta oto strona https://www.czaszegarkow.pl/citizen-c-41.html. Nie możesz pozwolić na to, aby prezent posłużył jeden sezon. Musi ładnie wyglądać, ale też być trwały, odporny na wstrząsy. Jeśli wybierzesz odpowiedni, taki podarek na równo zostanie na długi zapamiętany i praktycznie wykorzystany.

 

Materiał partnera

Share