Co podarować mężczyźnie na Dzień Chłopaka

Skoro mamy powszechnie obchodzony Dzień Kobiet, to płeć przeciwna również musi być doceniona w Dniu Chłopaka bądź mężczyzny. Kobiety w Dniu Kobiet dostają kwiaty, słodkie czekoladki, perfumy, i masę innych prezentów. Co zatem  podarować mężczyźnie na Dzień Chłopaka?

Wszystko zależy od gustu, upodobań i zainteresowań naszego mężczyzny. Ale kto jak nie my, zna ich najlepiej?

Przyjrzyjmy się więc liście najbardziej popularnych prezentów i tym mniej, z listy bardziej kreatywnych.

Jednym z najbardziej popularnych prezentów są wszelkiego rodzaju kosmetyki i perfumy

Jest to prezent, który każdy mężczyzna z pewnością wykorzysta i z pewnością go ucieszy. Wybierając perfumy, warto zerknąć w jego dotychczasową kolekcję perfum i dyskretnie się zorientować, w jakich markach i zapachach gustuje. Bowiem zapach to kwestia bardzo indywidualna i nie każdemu może przypaść do gustu uwielbiany przez kobietę zapach.

Idealnym prezentem dla mężczyzny mogą okazać się kosmetyki. Marka Clochee ma w swej ofercie serię naturalnych kosmetyków Clochee Men dla mężczyzn, którzy wiedzą, że świadoma pielęgnacja jest najlepszą manifestacją męskości. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: https://www.clochee.com/c/pielegnacja-twarzy/dla-mezczyzn.

Gustownie zapakowany alkohol? Czemu nie. Możemy wybrać elegancki koniak, wykwintne winko lub też jakiś mocniejszy trunek. Wybór oczywiście zależy od preferencji pana. Nie zapomnijmy o ładnym opakowaniu, gdyż to właśnie opakowanie stanowi połowę sukcesu i zadowolenia z prezentu!

Oprócz tych standardowych i ta zwanych uniwersalnych prezentów, mamy mnóstwo gadżetów idealnych dla każdego pana.
Skoro to nasz mężczyzna, to możemy pozwolić sobie na bardziej śmiały i odważny prezent z serii tych pikantnych z delikatną nutką erotyzmu.

dzien chłopaka demotywatory 1

Erotyczna gra karciana lub planszowa świetnie nada się na wspólnie spędzony wieczór i podgrzeje atmosferę w sypialni. Czy jest pan, który nie byłby zadowolony z takiego prezentu? Oczywiście, jest to pytanie retoryczne, które nie wymaga żadnej odpowiedzi. Podobnie będzie z magicznymi kostkami do gry, które wybiorą dla nas nową pozycję miłosną. Do tej zabawy niezbędne będą fantazyjnie obszyte futerkiem kajdanki, które nadadzą całej zabawie wyjątkowej pikanterii.

Czy mężczyzna byłby zadowolony z fartuszka kuchennego?

Prezent brzmi banalnie, natomiast wcale nie musi się takim okazać. Fartuszki kuchenne występują w wersjach erotycznych, z wysublimowanymi wyszytymi motywami. I wcale nie musi to być prezent dla perfekcyjnego kucharza i fanatyka dobrego gotowania! Oprócz dużej dawki humoru, fartuszek kuchenny z pewnością będzie wykorzystany w kuchni.

Rynek gadżetów jest tak przeogromny, że jedynym limitem jest tylko i wyłącznie nasza własna wyobraźnia. Dla faceta, który lubi imprezować, i sam jest imprezowiczem, fajnie będzie pomyśleć nad imprezowymi gadżetami. Fantazyjne kieliszki, gadający otwieracz do piwa, czy alkoholowe gry zapewnią zabawę całemu towarzystwu.

Możemy też pomyśleć nad fajną bielizną dla niego. Możemy wybrać tą tradycyjną bieliznę, albo tą z motywem humorystycznym. Majtki, które można zjeść? Czemu nie! Tak naprawdę to prezent dla niego, ale i też dla niej. Majtki stworzone z małych słodkich cukiereczków są naprawdę pyszne, a ile przy tym zabawy!

Co roku nasi mężczyźni obdarowują nas prezentami w Dniu Kobiet, tak więc i my nie zapomnijmy o nich w dniu ich święta. Mocno zastanówmy się nad idealnym prezentem, i zróbmy to dużo wcześniej.

 Artykuł został przygotowany przez Ministerstwo Gadżetów – najlepsze gadżety na świecie i prezenty dla każdego.
Share