Wielka gala Woman in the World Awards 2021 – już w pażdzierniku!

Woman in the World Awards

Już za miesiąc, 1 października 2022, odbędzie się wielka gala Woman in the World Awards 2021 To już 3. edycja prestiżowego konkursu dla Polek organizowanego przez magazyn Woman in the World, wydawanego na Wyspach od 2008 roku.

Przedsiębiorcze polski za granicą

Jest to Plebiscyt dla Polek, które mieszkają poza granicami Polski, a które chcą pokazać swoje sukcesy, podzielić się swoimi osiągnieciami oraz zainspirować innych do działania.

Podczas gali zostaną wręczone statuetki i wyróżnienia wspaniałym Polkom oraz zostaną przyznane 3 dodatkowe statuetki w specjalnych kategoriach: Najbardziej Kreatywna Polka Roku, Najbardziej Inspirująca Polka Roku oraz Nagroda Publiczności. Zwyciężczyni w kategorii nagroda publiczności zostanie wyłoniona poprzez internetowe głosowanie.

W jury konkursu zasiądą

  • Ceniona businesswoman i influencerka w UK: Aleksandra Fiddler
  • Niezwykle lubiana przedstawicielka ze świata showbiznesu, prezenterka telewizyjna: Kinga Zawodnik
  • Businesswoman i właścicielka salonu SPA Justyna Szwed

Organizatorki: Marta Borowiecka i Irmina Przybyłowska

Galę poprowadzi Ewa Lubert,  polska modelka, fotomodelka, instruktorka fitness i prezenterka.

Oczywiście oprócz części oficjalnej czekać na gości będzie premierowy koncert projektu Lubert czyli Tomasz Lubert i Karla Strzelba.

Tomasz Lubert– Kompozytor, producent muzyczny, gitarzysta, dyrygent. Twórca muzyki pop-rock, filmowej, reklamowej oraz klasycznej. Wykładowca w Szkole Muzycznej w Londynie. Prezes fundacji „Luberty pomagają”.  Wraz z Karolem Majewskich współtworzy wytwórnię muzyczną –„Karltom”

Współzałożyciel zespołów tj.: VIDEO, VOLVER, VIRGIN.

Karla Strzelba (Karolina Strzebońska )– Karla brała udział w 12 edycji The Voice of Poland w grupie Tomsona i Barona, później skradziona przez Marka doszła aż to ćwierćfinału. Instruktorka fitness i trenerka personalna.

Po koncercie zapraszamy na kolację i dyskotekę

Po raz pierwszy w tym roku, organizatorki nominowały osoby/organizacje, które działają na rzecz Polskiej społeczności. Wspierają Polaków, kultywują Polskość oraz zachęcają do kontaktu z Polską kulturą za granicą. Statuetką „Promoter of Polish Culture 2021” zostanie nagrodzona 1 organizacja. Wynik głosowanie będzie odczytany podczas gali. 

Gala już 1 października 2022, w hotelu Marriott Heathrow w Londynie. 

Link do biletów: www.mimcreations.co.uk/sklep/

Ilość miejsc ograniczona

Kontakt: redakcja@womanintheworld.co.uk

Patronat medialny www.feszyn.com

Share