Co wyróżnia kobietę klasyczną, czyli o pięknie ponadczasowych torebek

Każda kobieta lubi czasami pójść za głosem aktualnych trendów i dokonać szalonego zakupu – kupić buty w odblaskowym kolorze, asymetryczną, odważną sukienkę, czy ekstrawagancką w formie torebkę. Niestety najbardziej radykalne mody szybko przemijają, a kupione przedmioty, użyte kilka razy, muszą zrobić miejsce w szafie dla nowych projektów.

Oprócz tego typu emocjonalnych zakupów warto wyrobić w sobie nawyk budowania bazy modowej w naszych szafach, gdzie oprócz podstawowej odzieży znajdą się również klasyczne w kształcie i formie torebki na różne okazje. Taką właśnie możliwość daje nam marka Furla.

Furla – tradycja i miłość do klasyki

Firma Furla została założona w 1927 roku w Bolonii przez Aldo Furlano i od niemal wieku dostarcza kobietom w różnych krajach na świecie eleganckie i klasyczne torebki oraz inne akcesoria. Dla marki Furla torby to piękne uzupełnienie każdej kobiety. To nie tylko chwilowy kaprys, a bardziej podstawa kobiecości i dobrego smaku.

Każda torebka jest wykonana z najwyższej jakości skóry, wykończonej z wielką dbałością o każdy detal. Próżno tu szukać ekstrawagancji. Nacisk jest położony na ponadczasową elegancję i prostotę.

Jesień pod znakiem delikatności

Takie też są wszystkie torebki z najnowszej kolekcji jesień 2018. Poruszająca się w gamie subtelnych beżów, pastelowych błękitów, pudrowego różu oraz klasycznej czerni propozycja marki Furla na najbliższe miesiące przykuwa uwagę prostotą formy i idealnym wyważeniem proporcji torebek. Każdy z projektów jest uniwersalny – można je nosić zarówno do codziennej stylizacji, jak i na wyjątkowe okazje.

W niektórych modelach subtelność pudrowego różu równoważą idealnie dobrane proporcje, a głównym akcentem przyciągającym wzrok staje się ozdobna i dopracowana klamra w kolorze delikatnego, różowego złota.

Czasami bywa to klasyka z lekką nutą przekory, jak w modelu Furla Excelsa, utrzymanym w beżach i błękicie, gdzie wprowadzono symetryczny wzór nawiązujący do form roślinnych, a całość przełamano linią wszytego skośnie zamka.

Jak głosi maksyma: „Kobieta zmienną jest”. Powinno się iść za głosem emocji, pokazywać swój charakter w nietypowych dodatkach, nietuzinkowych torebkach i ekstrawaganckich strojach. Warto jednak pamiętać, że tak jak każda z nas ma w szafie małą czarną, tak warto zainwestować również w klasyczną torebkę. Zawsze najwyższej jakości. Zawsze piękną. To wszystko, a nawet więcej daje nam od niemal 100 lat marka Furla.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Lęk przed dentystą towarzyszy nam pomimo nieustannego rozwoju medycyny i…