COCHO

Olga Idzik – projektantka ubioru. Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, Laureatka prestiżowego konkursu Fashion Designer Awards 2013. Projektuje dla polskich i zagranicznych koncernów odzieżowych. Współpracuje w zakresie produkcji i wdrażania kolekcji na rynki wschodniej Europy.Jej ubrania można kupić między innymi w butikach w: Mediolanie, Berlinie, Heidelbergu oraz w showroomach w całej Polsce.

2

3

Od 2011 roku tworzy autorskie kolekcje pod własną marką odzieżową COCHO oferując modele przygotowane według oryginalnego pomysłu, wyróżniające się drukiem, haftem stworzonym za pomocą nowoczesnej technologii. Marka COCHO to również profesjonalne wykończenie oraz najwyższa jakość materiałów. Od niedawna Olga Idzik reprezentuje markę Whirpool jako Ambasador Technologii 6-ty Zmysł Kolory, rekomendując jej unikalną zaletę – bezkompromisową dbałość o ubrania.

4

6

Marka COCHO

 

COCHO – oryginalny koncept ubrany w najwyższą jakość

kurtka_SPLIT

Poznaj propozycję dla kobiet ceniących piękno ubioru, wymagających, otwartych na oryginalne rozwiązania. Poznaj multikobiecy brand opierający się na doskonałym szyciu, wykończeniu i surowcach. Klasykę, która zyskuje swoją unikatowość za sprawą autorskich druków, haftów i ozdób. Poznaj COCHO!

5

To marka otwarta na kobietę i jej wyjątkowość. Zaprasza do wspólnego tworzenia ubioru, poprzez łączenie potrzeb, osobowości, pasji z pomysłem i umiejętnościami projektanta. Panie noszące modele COCHO interpretują trendy, wyrażając przy tym swój indywidualny styl. Są kreatywne, piękne, sensualne.

tunika LINGE

Prócz ciekawego konceptu, atutem marki są wysokiej jakości materiały oraz wykonanie. Surowce pochodzą z Włoch, Francji i Hiszpanii. To specjalne materiały, na których istnieje możliwość druku. Same druki Projektantka – Olga Idzik, przygotowuje samodzielnie.

Są to kolaże zdjęć i ręcznie rysowanych grafik. Jednocześnie technologia druku jest odpowiednio dobrana do każdego modelu i tkaniny. W kolekcji znajdują się także perełki – modele drukowane ręcznie! Np. spódniczka SONYA, sukienka LUMIA.

 

Wszystkie modele COCHO szyte są w Polsce przez wykwalifikowane krawcowe. Projektantka   zapewnia najwyższej jakości konstrukcję, a także osobiście czuwa nad całym procesem produkcyjnym.

 

Materiał

COCHO

www.cocho.pl

https://www.facebook.com/COCHO.by.IDZIK

 

 

 

Share