Crocs wprowadza LiteRide™, odpowiedź na trend athleisure

Wkładki piankowe LiteRide są o 40 procent bardziej miękkie i 25 procent lżejsze niż Croslite™

Kolekcja LiteRide 2018

Crocs, światowy lider w dziedzinie obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ogłasza światowy debiut LiteRide™, najbardziej nowoczesnej dziś technologii zapewniającej comfort Twoim stopom. Stworzony z “równych części nauki i magi” LiteRide, rewolucyjny materiał o zamkniętych komórkach, zapewnia niezwykły komfort poprzez przyjemną mieszankę stabilnego podparcia i miękkości dla stóp. Pianka LiteRide, która jest kluczowym składnikem kolekcji o tej samej nazwie, łączy sportowy styl sylwetki z wygodą jakiej oczekuje się od obuwia Crocs. LiteRide to materiał lżejszy, bardziej miękki i elastyczny niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliście.

Linia pasuje do klientów marki, którzy chcą się czuć komfortowo przed treningiem, po treningu, lub po prostu chcą stylowego uzupełnienia swojej stylizacji podczas ćwiczeń.

Kolekcja LiteRide 2018 oferuje szeroki wybór produktów dla mężczyzn i kobiet, zgodnych z rosnącą popularnością trendu w modzie zwanego “athleisure”. To słowo, które powstało z połączenia angielskich „athletic” i „leisure”. Te określenia odnoszące się do sportu i do spędzania czasu wolnego w połączeniu definiują istotę całego trendu. A chodzi w nim o ubrania stworzone z myślą o obu aktywnościach: z jednej strony sportowych, z drugiej – wszystkich wymagających ubrań casualowych, a nawet eleganckich. Modele w kolekcji to LiteRide Clog, Lite Ride Slide, LiteRide slip-on, LiteRide Lace-up, LiteRide Pacer, LiteRide Mule i LiteRide Sandal. W celu odnalezienia idealnego obuwia, w rozsądnej cenie, warto wybrać się na wyprzedaż Crocs – zawsze można coś upolować.

Kolekcja LiteRide dostępna od marca w wybranych sklepach na całym świecie i na crocs.pl oraz crocs.com w sugerowanych cenach od 210 do 280 złotych.

www.crocs.pl

Materiały prasowe

Share