Czarnobiała łazienka

Luksusowa i elegancka łazienka, która jest praktyczna i wygodna to marzenie niejednej osoby na świecie. W ostatnich tygodniach króluje czerń i biel, które w połączeniu tworzą bardzo klasyczny efekt. Można go wykorzystać, także przy projektowaniu łazienki.

W tych kolorach łazienka może mieć przeróżny styl, graniczyć między modernizmem, tradycjonalizmem czy nowoczesnością. Warto, zwrócić  uwagę na kilka ważnych elementów, które pozwolą w pewien sposób, idealnie zaprojektować łazienkę i dostosować w niej odpowiednią ilość przestrzeni. Pamiętajcie, prostota i minimalizm są najlepszym sposobem na praktyczną łazienkę. Przy dużej przestrzeni możemy trochę poszaleć, kupując duże szafki czy półki, jednak przy mniejszej, musimy troszkę pomyśleć i dokładnie określić położenie każdej rzeczy.

Odpowiednie meble, armatura i lustra pozwolą zachować stylowy i ładny wygląd oraz pełen komfort podczas użytkowania. Brak zdobień, geometryczne kształty oraz subtelne wykończenia są jak najbardziej pożądane w dzisiejszej modzie.

Zobaczcie nasze propozycje:

0_3516b935104e54701f9fb7479b8484a7a0ec051b 1-30-09 b&w bath 1 beautiful-wall-tiles-for-black-and-white-bathroom-york-by-novabell-554x415 bialo-czarna-lazienka-15_main black_and_white_bathroom_ideas_2 Black-And-White-Bathroom11 black-and-white-bathroom-design-0 black-and-white-striped-walls-bathroom mini-bathroom-ideas-photos-2 Modern-Black-and-White-Bathroom-Design-from-Noken-1

Źródło zdjęć: www.digsdigs.com, www.homedit.com,www.madaboutthehouse.com, adetailedhouse.com, www.hgdecoration.com

Share