Wywiad z Patty

Ma 21 lat i pochodzi z Łodzi. Kilka miesięcy temu wydała singiel „Zabiłeś miłość (nie ma nas)”, który bije rekordy popularności na YouTube oraz jest na wysokich pozycjach list przebojów w popularnych stacjach Tv.

Nie jest typem cukierkowej dziewczynki, bywa złośliwa, wredna i marudna. Patrycja jest pewna siebie, twardo stąpa po ziemi i wierzy w swój sukces. Nie ma kompleksów, a na bezludną wyspę zabrałaby tablet, chłopaka i zestaw zupek chińskich. Jedni ją kochają inni hejtują. Jej talent jest dla wielu sprawą dyskusyjną, jednak możemy przyznać, że Patty wie czego chce i nic nie stanie jej na drodze, aby osiągnąć szczęście i sławę.

 

Twój pseudonim Patty na pewno pochodzi od Twojego imienia. Nie chciałaś zostać przy imieniu i nazwisku? Szybko powstał pseudonim sceniczny? Nie wydaje Ci się, że kojarzy się z małą dziewczynką ?

Nie lubię ani swojego imienia ani nazwiska, a pseudonim Patty powstał bardzo spontanicznie. Najpierw pisano Pati,później zamiast „i” pojawił się „y”, a na samym końcu dodano mi jeszcze jedno „t” i tak powstała Patty. Wiele osób wcześniej miało problem z wymową mojego nazwiska. Irytowało mnie poprawianie i tłumaczenie, że moje nazwisko piszę się jak „dłuto”. Jesteś pierwszą osobą, która porównuje mój pseudonim do małej dziewczynki (uśmiech)

Twój utwór „Zabiłeś Miłość” jest Twoja bardzo osobista piosenką sama pisałaś tekst, oraz muzykę. Wiem, że napisałaś go po rozstaniu z chłopakiem…

To było 2 lata temu. Myślę, że wie że piosenka jest o nim. Nie obchodzi mnie co on czuje, tak jak jego nie obchodziło to, jak ja się czuję kiedy mnie zdradził. Ja na jego miejscu spaliłabym się ze wstydu. Ogląda mnie w TV zarówno on jak i jego bliscy , znają całą historię powstania piosenki, bo opowiadam ją przy każdej możliwej okazji

Teraz jednak jesteś w szczęśliwym związku z Michałem. Jak on reaguje na to całe zamieszanie ?

Nie ma nic przeciwko,wspiera mnie i pomaga jak może, musiał się do tego przyzwyczaić. Na pewno nie jest mu lekko, bo w końcu poznał mnie jako „normalną” dziewczynę, którą nie interesował się nikt. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Na szczęście rozumie, że przytulanie z innym w teledyskach jest naturalne i muszę odegrać taką rolę, żeby wyglądało to realistycznie,taką mam pracę,on o tym wie i to szanuje,choć trochę marudził na początku.

Niedługo ukaże się twój drugi singiel „Dość mam kłamstw”, czy to będzie kolejny utwór inspirowany byłą miłością ?

Tak, będzie to taka sama tematyka jak przy pierwszym singlu, historia jest identyczna, tak naprawdę skomponowałam i napisałam „Nie ma nas” i „Dość mam kłamstw” mniej więcej w tym samym czasie,odzwierciedlają to co czułam po zdradzie chłopaka

Kolejny numer, trzeci – patrząc przyszłościowo, będzie już o szczęśliwej miłości ?

Piszę o tym czego doświadczam w życiu, niekoniecznie są to złe emocje, ostatnio napisałam piosenkę na płytę o szczęściu i radości. Nie wiem o czym będzie 3 singiel. O Michale piosenka też jest .

Gdzie można ją usłyszeć ?

Na razie nigdzie, leży i czeka na swoją kolej.

Niedawno kręciłaś teledysk do nowej piosenki, po zdjęciach widać, że będzie bardzo gorąco. Czy jesteś pewna swojej kobiecości i lubisz pokazywać trochę ciałka ?

Zawsze lubiłam pokazywać ciało,bo niby dlaczego miałabym tego nie robić. Dużo ćwiczę, lubię dbać o linię,więc nie sprawia mi to żadnego problemu. Nie wstydzę się niczego, a styl zawsze trzeba zachowywać

W teledysku pojawi się dziewczyna znana z Top Model Angelika Fajcht , jak nawiązałyście współpracę ?

Przez moją managerkę, znają się od dawna i z racji tego, że jest atrakcyjną dziewczyną postanowiłyśmy. że zagra jedną z głównych ról.

To prawda, że wystąpią w teledysku dziewczyny z Playboya ?

Teledysk będzie odważny, ale będzie też romantyczny. Dziewczyny z Playboya? Możliwe, okaże się niebawem, nie mogę wszystkiego zdradzać.

Zapowiedź teledysku

 

Wiem, że zaczynałaś w chórze kościelnym, później cię z niego wyrzucili. Dlaczego? Co zrobiłaś ?

Wyrzucono mnie za złe sprawowanie i nieposłuszeństwo. Jakoś przestało mi się podobać śpiewanie pieśni kościelnych.

Czyli jesteś typem niegrzecznej dziewczynki ?

Do tego złośliwej, marudnej, wrednej

Twój ostatni teledysk ma ponad 8 milionów odsłon. Czy możemy już mówić o sukcesie ?

O sukcesie już tak,bo w końcu wzięłam się z „znikąd”, nie brałam udziału w żadnym talent show, nie pokazywano mnie wcześniej w TV, nikt o mnie nie słyszał,aż tu nagle tyle odsłon na YouTube w ciągu 4 miesięcy, to jak dla mnie mega sukces jak na debiutantkę. Ale do satysfakcjonującego mnie celu mi jeszcze daleko.

Czytasz wszystkie komentarze na Youtobe i fan page-U? Jak reagujesz na złośliwe opinie, a takich nie brakuje…

Staram się nie czytać, ale czasem natknę się na coś przypadkiem. Nie będę z tego powodu płakać, też kiedyś docinałam w internecie innym, gdy siedziałam z nosem w książkach i uczyłam się do matury. Wtedy ludzie w moim wieku wydawali już płyty i byli znani, to naturalna reakcja,więc nie dziwię się ludziom i pozwalam im się nade mną pastwić, im to sprawia satysfakcje, mnie zwiększa sukces.

1 maja w Dzień dobry TVN masz wywiad z Honey i Julą – o czym będziecie dyskutować ? Zaproszenie Was do programu oznacza, że jesteście do siebie podobne ?

Zamiast Honey będzie Ewelina Lisowska, Honey coś wypadło, ale nie jestem pewna. Zobaczymy o czym, będzie to rozmowa. Nie znam dokładnie pytań, ale na pewno nawiążą o sukcesie w tak młodym wieku. Jesteśmy wszystkie z tego samego rocznika i chyba tylko to nas łączy.

Czujesz w kimś silną konkurencję ?

Nie mam konkurencji. Robię swoje i na pewno nie tak samo jak inni,więc tego nie odczuwam. Nie zwracam uwagi na innych, chyba że mi podpadną tak jak ostatnio dwie osoby,

Kiedy możemy spodziewać się płyty ? Dlaczego tak późno ? I ile razy dziennie słyszysz to pytanie ?

W tym roku na pewno, nie podaję konkretnej daty (choć mniej więcej ją znam), ponieważ wszystko się może zdarzyć,a ja nie chcę zawieść fanów. Codziennie słyszę to pytanie po setki razy,ale już się przyzwyczaiłam

I tak już na koniec ostatnie pytanie: Czy jesteś Feszyn ?

Myślę, że nawet „stajlisz” ( uśmiech) Jestem Feszyn po swojemu.

 

Z Patrycja Patty Dłutkiewicz rozmawiała Ewelina Goczling

Hit Patty

Share