Czy warto zimą jechać do Gdyni?

Spędzanie czasu nad morzem jest popularne w okresie letnim. Polacy masowo wyjeżdżają nad Bałtyk w lipcu i sierpni, gdy dni są najdłuższe, a temperatury wysokie. Pobyt w centrum Gdyni jest jednak dobrym pomysłem na spędzenie czasu nie tylko w lecie. Nadmorski kurort to odpowiedni kierunek, by spędzić urlop w zimie. Jest to ciekawa alternatywa dla spędzanie wolnego czasu w centrum miasta takiego jak Warszawa lub Kraków, bądź w górach pełnych turystów. Dlaczego warto wybrać zimą miasto Gdynia?

Oderwij się od zgiełku w mieście Gdynia

Hotel w ścisłym centrum miasta Gdynia to przyjazne miejsce dla każdego. Mogą przyjechać do niego zarówno pary i single, seniorzy, jak i rodziny z dziećmi, które interesuje Gdynia centrum. Hotel taki jak Willa Lubicz udostępnia dla gości ogrzewane i klimatyzowane pokoje, z dostępem do łazienki, wygodnymi łóżkami i wieloma innymi udogodnieniami. Przykładowo, na gości biznesowych czeka centrum konferencyjne. Można w nim zorganizować firmowe spotkanie lub inne wydarzenie. 

Willa Lubicz w Gdyni oferuje komfortowo urządzone pokoje, które stanowią przyjazną bazę wypadową na zwiedzanie miasta. Hotel położony w centrum umożliwia błyskawiczne dostanie się na starówkę, na plażę i do portu, a także do wielu stacji szybkiej kolei miejskiej. Dodatkowo można spod niego szybko dotrzeć do centrum miejscowości takich jak Sopot i Gdańsk. Dzięki temu goście hotelu Lubicz zwiedzą wszystkie atrakcje miasta bez konieczności tracenia czasu na długie dojazdy i korzystania z własnego środka transportu. 

Morski klimat i spokojny wypoczynek

Hotel Lubicz oferuje gościom pokoje dwuosobowe i większe w zależności od tego, ile osób liczy rodzina lub grupa przyjaciół. W każdym przypadku na gości hotelu czekają tanie noclegi, dzięki czemu pobyt nad morzem zimą nie rujnuje budżetu. W miejscowości Gdynia w okresie zimowym dodatkowo można liczyć na niedrogie posiłki i tani wstęp do różnych atrakcji. Niski sezon sprzyja oszczędnościom, ale nie tylko. Zimą nad morzem jest niewielu turystów, dlatego unika się kolejek i tłumów w restauracjach. Puste plaże i uliczki umożliwiają spacerowanie w spokoju, bez hałaśliwych imprez do białego rana i innych niedogodności spowodowanych nadmiarem gości.

Co ważne, zimowy czas nad morzem wpływa pozytywnie na zdrowie. Zimą w powietrzu nad Bałtykiem znajdują się ogromne ilości jodu. Kilkanaście dni nad morzem sprawia, że problemy z układem oddechowym i pracą tarczycy znikają raz na zawsze. Jest to dzięki temu idealny czas dla kuracjuszy w każdym wieku.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wydawać by się mogło, że o przekazaniu 1% podatku wiedzą…