Czym są paski wybielające?

Czym są paski wybielające

Zdrowe i białe zęby, to marzenie wielu z nas. Niektórym może się wydawać, iż realizacja tego marzenia znajduje się poza naszymi możliwościami. Taki proces kojarzy nam się wyłącznie z bardzo drogim zabiegiem wykonywanym w gabinecie stomatologicznym, który trzeba systematycznie powtarzać. Tak naprawdę o swoje zęby i piękny uśmiech możemy dbać w zaciszu domowym. Jedną z propozycji skutecznego wybielania zębów są paski wybielające.

Jak dbać o piękny uśmiech?

Nasze codzienne przyzwyczajenia zazwyczaj doprowadzają do zupełnie odwrotnego efektu, jaki chcemy uzyskać, czyli pięknego uśmiechu i śnieżnobiałych zębów. Nie wyobrażamy sobie każdego dnia bez ulubionej kawy i herbaty. Niestety wielu z nas jest również uzależnionych od nikotyny. Warto mieć na uwadze, że właśnie takie używki przyczyniają się do powstawania nieestetycznego i ciemnego osadu na zębach.

Ponadto bardzo często, nie przykładamy się do regularnej higieny jamy ustnej. Warto wybrać profesjonalną szczoteczkę elektryczną lub soniczną do mycia zębów, a także pamiętać o myciu zębów przynajmniej dwa razy dziennie. Jeżeli tylko możemy, starajmy się, aby w naszej diecie nie było potraw i używek, które niestety przebarwiają nasze zęby, a także przyczyniają się do powstawania płytki nazębnej.

Paski wybielające – na czym polega ich działanie?

Jeżeli zależy nam na tym, aby cieszyć się śnieżnobiałymi zębami, warto sięgnąć po paski wybielające. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na niemalże natychmiastową poprawę wyglądu zębów, a dokładniej na ich skuteczne wybielenie. Rzeczywiście zdumiewający efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu. Jednak zaleca się, aby paski wybielające stosować średnio od 5 do maksymalnie 10 dni.

Czym są paski wybielające

Paski wybielające posiadają powierzchnię pokrytą żelem wybielającym, który przykładamy do zębów. W każdym opakowaniu znajdują się dwa paski, które przyklejamy na górny oraz dolny łuk. Dłuższy pasek dedykowany jest na górną szczękę. Należy pamiętać o tym, aby przed zastosowaniem pasków wybielających, jak i również po ich zdjęciu nie myjemy zębów. Paski wybielające przyklejamy na okres wskazany przez producenta na opakowaniu produktu. Najczęściej jednak jest to ok. 30 minut. Już po pierwszej sesji możemy zauważyć znaczącą różnicę w odcieniu naszych zębów.

Wysoka jakość pasków wybielających

Wybielanie zębów w swoim domu to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą lub nie mają czasu na tego typu zabiegi w gabinecie stomatologicznym. Pamiętajmy jednak o tym, aby wybierać wyłącznie sprawdzone produkty, które nie spowodują żadnych uszkodzeń w naszym szkliwie. Do sprawdzonych pasków wybielających, które są rekomendowane przez lekarzy stomatologów, jak i również liczną grupę klientów, zaliczają się produkty możliwe do zamówienia na stronie https://paski-wybielajace.pl/. Dla porównania efektu przed użyciem, jak i również po użyciu pasków wybielających, warto skorzystać ze skali bieli zębów. W ten sposób zauważymy, że skuteczność pasków wybielających jest naprawdę wysoka. Należy tylko ściśle przestrzegać instrukcji, a efekt końcowy będzie naprawdę zdumiewający.

Artykuł sponsorowany

Share