DEANTE – polska marka wyposażenia do łazienki i kuchni

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia, które wymagają odpowiedniej aranżacji i dobrania wyposażenia, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Warto postawić na wysokiej jakości produkty, które pasują do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Dobrze też wybrać polską markę, dzięki temu wspiera się krajową gospodarkę. Deante to marka, która od 25 lat prężnie działa i podbiła serca wielu Polaków.

Baterie kuchenne, wannowe i umywalkowe

Ciężko jest sobie wyobrazić umywalkę czy zlewozmywak bez baterii. Jest to wyposażenie, którego używa się bardzo często, a więc trzeba postawić na dobrą jakość. Bateria kuchenna Deante dostępna jest w ciekawych wzorach. Można wybrać modele mocowane do ściany lub stojące o nowoczesnym i klasycznym designie. W ofercie znajduje się też bateria wannowa. Tak jak w przypadku baterii kuchennej jest dostępna w ciekawych wzorach, które można dopasować do nowoczesnych i klasycznych wanien. Aby mieć komplet, warto jeszcze sprawdzić, jaka bateria umywalkowa Deante będzie pasować do zestawu. A wybór jest naprawdę atrakcyjny. 

Deante zlewozmywak akcesoria

Zlewozmywak czy umywalka nie będą funkcjonować bez syfonu, czy korka spustowego. Firma Deante w swoim asortymencie posiada różne akcesoria i wyposażenie, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale przede wszystkim trwałością. Wszystkie produkty są wykonane z materiałów najwyższej klasy, dzięki czemu nawet po długim czasie użytkowania nie zmieniają swoich właściwości i wyglądają jak nowe. Należy oczywiście zadbać o nie i regularnie czyścić szczególnie baterie czy deszczownice. 

Wysokiej klasy wyposażenie do łazienki i kuchni od Deante

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co kupuje. Nie chodzi jedynie o względy wizualne, ale też o pochodzenie marki czy przede wszystkim jakość wykonania. Polska marka Deante wyróżnia się na tle konkurencji ciekawym designem i szeroką ofertą produktów. Baterie czy części do baterii Deante od razu wpadają w oko i zachwycają. Jednak to nie wszystko. Armatura Deante ma grubą powłokę, dzięki czemu jest odporniejsza na zarysowania czy matowienie. Nikt przecież nie chce wydać pieniędzy na coś, co po miesiącu będzie wyglądać, jakby używane było od paru lat. 

Szeroka oferta wyposażenia do kuchni i łazienki

25-letnie doświadczenie marki Deante wpływa nie tylko na jakość oferowanych produktów, ale też na szeroką paletę asortymentu. Można wybrać armaturę do łazienki lub kuchni. Dodatkowo są też akcesoria, które dopełniają aranżację. Uchwyt na papier Deante można dopasować do koloru baterii umywalkowej. Pod prysznic można wybrać deszczownicę jedno- lub pięciofunkcyjną. Do tego można dobrać baterię z regulacją temperatury, baterię do bidetu, oszczędzającą wodę lub stojącą z podwyższonym korpusem. Bez problemu można stworzyć łazienkę czy kuchnię, która będzie nie tylko praktyczna, ale przede wszystkim stylowa i luksusowa. 

Jak dopasować wyposażenie do kuchni i łazienki?

Wybór odpowiedniej armatury czy akcesoriów może w znacznej mierze wpłynąć na ostateczny efekt wizualny. Warto więc poświęcić nieco czasu i wybrać baterie czy uchwyty na papier i ręczniki, które będą nowoczesne, a zarazem dobrej jakości. W łazience i w kuchni panują specyficzne warunki. Jest wilgotno, w kuchni nawet czasami bardzo gorąca, a więc wyposażenie musi być wytrzymałe i wykonane z materiałów, które sprawdzą się w tych okolicznościach. Przed podjęciem decyzji warto się zastanowić, czy lepszym rozwiązaniem są baterie stojące, a może przymocowane do ściany. Również bardzo ważne jest sprawdzenie instalacji i przyłączy, aby nie trzeba było rozbierać płytek czy robić poważnego remontu. 

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wiele par młodych zamiast wielkich prezentów otrzymuje koperty z pieniędzmi…