Skrzynki na koperty ślubne – stylowe i praktyczne rozwiązanie na przyjęciu weselnym

Wiele par młodych zamiast wielkich prezentów otrzymuje koperty z pieniędzmi w środku. Podczas ich wręczania może panować spory chaos, a trzymanie w ręku dużej ilości podarunków jest też często niewygodne i niekomfortowe. Jest jednak świetne rozwiązanie tego problemu – skrzynki na koperty ślubne. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w ten gadżet!

Dlaczego warto wybrać skrzynkę na koperty ślubne i do czego dopasować jej wygląd?

Skrzynka na koperty ślubne z reguły ma kształt kwadratu lub prostokąta, jest bardzo wygodna w trzymaniu oraz ustawna. Oczywiście taki przedmiot można wręczyć też komuś bliskiemu, np. świadkowi. Kiedy stanie on za ramieniem pary młodej, będzie kontrolować, czy koperta bezpiecznie ląduje w odpowiednim miejscu. 

Skrzynki na koperty ślubne
Skrzynki na koperty ślubne

Znacznie łatwiej zapanować w ten sposób nad cennymi prezentami. To także mniejsze ryzyko związane z tym, że jakiś podarek zagubi się podczas składania życzeń. Pudełko jest na tyle widoczne, że można je ustawić tuż przy parze młodej, np. na stoliku albo na podłodze. 

Takie pudełko na koperty weselne to nie tylko praktyczny dodatek do uroczystości. To także piękna ozdoba, która może kojarzyć się z motywem wyróżniającym ten wyjątkowy dzień. Warto umieścić na niej napis „Dziękujemy”, imiona pary młodej i datę imprezy. 

Do wyboru jest wiele wzorów wykonywanych na zamówienie. Możesz zdecydować się na kwiaty, które pojawią się na innej papeterii (np. winietkach, zaproszeniach czy numerach stolika) lub występują w bukiecie pary młodej. To samo dotyczy kolorystyki. Warto dobrać ją do motywu charakterystycznego dla danej uroczystości albo dobrać do innych dodatków. 

Pudełko drewniane na koperty z nawiązaniem do natury

Drewno to bardzo popularny materiał, z którego powstają piękne dekoracje ślubne. Na stołach pojawiają się wykonane z niego podkładki, świeczniki czy ozdobne zawieszki. Stale i niezmiennie jest to hit w stylu rustykalnym i boho, którego drewno jest doskonałym uzupełnieniem. Prezentuje się naturalnie, subtelnie i jednocześnie elegancko. 

Skrzynki na koperty ślubne
Skrzynka na koperty z drewna

Skrzynka na koperty z drewna

Pudełko drewniane na koperty to świetne rozwiązanie, jeśli szukasz jednocześnie ekologicznych i pięknych dodatków. Na pewno zwróci uwagę Twoich gości i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Drewno daje dużo możliwości co do zdobień. 

Można je uzupełnić przezroczystym szkłem, wstążkami, a także różnorodnymi grafikami. W przedniej części można bez problemu umieścić napis, imiona pary młodej oraz datę uroczystości. Sporo użytecznych informacji o skrzynkach na koperty ślubne znajdziesz tutaj: https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki-weselne/pudelka-na-koperty/skrzynki-na-koperty/.

Papierowe pudełko na koperty weselne – dlaczego warto je wybrać?

Białe, różowe, granatowe, zielone, srebrne, złote czy brązowe – takie może być Twoje idealne pudełko na koperty weselne wykonane z wysokiej jakości papieru. Najczęściej w przedniej części znajduje się napis, wybrana grafika (np. z kwiatami, liśćmi, rysunkiem kobiety i mężczyzny) oraz imiona pary młodej. Motyw może powtarzać się też na pokrywce. 

Całość jest wydrukowana w bardzo estetyczny sposób. Elementem dekoracyjnym może być wstążka w eleganckim kolorze. Skrzynka na koperty ślubne powinna być wykonana na zamówienie – w ten sposób łatwo ją spersonalizować i dopasować do indywidualnych preferencji pary młodej. 

Skrzynki na koperty ślubne
Skrzynka na koperty z papieru

Idealny pomysł – Skrzynka na koperty z papieru

Papier to idealny materiał, jeśli szukasz prostych, ale praktycznych dodatków na swoją uroczystość ślubną i weselną. Powinien być jednak wykonany w odpowiedniej gramaturze, aby białe pudełko na koperty ślubne pod wpływem ciężaru, nie zniszczyło się. 

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jakie rzeczy dla niemowlaka są potrzebne na początku? Dla dziecka musimy przygotować…