Design your own Timberland świętuje 45 lat

Kultowy „Żółty But” Timberland kończy 45 lat. Z tej okazji legendarna marka przygotowała serię urodzinowych spotkań w całej Polsce, podczas których można spersonalizować buty Timberland.

4 miasta, 4 salony i 5 okazji do darmowej customizacji bootsów. Timberland z okazji swoich 45. urodzin postanowił wprowadzić do salonów element rzeczywistości rozszerzonej. Amerykańska marka, specjalizująca się w wygodnym obuwiu, które jest na nogach całego świata nieprzerwanie od 1973 roku. Przez cały miesiąc umożliwia darmową personalizację najbardziej kultowego „żółtego buta„ na świecie i to w formacie 3D.

Timberland Polska

Timberland, to z jednej strony – marka zaangażowana społecznie i odpowiedzialna za środowisko naturalne. A z drugiej – wykorzystująca nowe technologie i nowoczesne rozwiązania w produkcji i sprzedaży. Przez unikalne wydarzenia, jak akcja Timberland Wspiera czy jubileuszowa customizacja, chcemy kreować wyjątkowe doświadczenia ­– mówi Joanna Zając-Cekiera, Marketing Manager Timberland Polska.

DESIGN YOUR OWN

By stać się ikoną musisz się wyróżniać. Masz na to szansę, wstępując do salonów Timberland w łódzkiej Manufakturze (4.11), krakowskiej Bonarce (10.11), warszawskiej Arkadii (17.11) i katowickiej Silesii (25.11). Dodatkową możliwością do spersonalizowania obuwia będą huczne urodziny marki, które odbędą się 8 listopada w warszawskiej Kotłowni M25 (dawna Kotłownia Sztuki) na terenie Soho Factory. Customizacji towarzyszyć będzie koncert gwiazdy oraz sety dj-skie, a wstęp będzie całkowicie darmowy (szczegóły zostaną ujawnione na facebookowym wydarzeniu).

Timberland Polska

Podczas każdego eventu, spece od personalizacji obuwia na poczekaniu naniosą wybrany wzór i to zaledwie w ciągu kilku minut. Oczywiście można przynieść już używane obuwie, zakupione wcześniej w jednym z salonów Timberland, Timberland Outlet lub na e-timberland.pl. Można wybierać spośród gotowych projektów graficznych lub też posłużyć się całkowicie autorskim wzorem. Co ciekawe, z okazji 45-lecia żółtego buta, Timberland jako pierwsza marka wykorzysta, pionierską aplikację do customizacji obuwia. Przygotowaną przez firmę Embro, na co dzień specjalizującą się w personalizacji odzieży i obuwia.  Cały proces twórczy można zobaczyć tu https://bit.ly/45UrodzinyTimberland oraz e-timberland.pl/design-your-own

Na eventy Timberland x EMBRO przygotowujemy limitowane znaczniki gotowych projektów, które będzie można podziwiać w aplikacji oraz materiały. Dzięki którym klienci samodzielnie spersonalizują kultowy model Timberland, a następnie zobaczą efekt swojej twórczej pracy na ekranie telefonu – opowiada Michał Kowalewski, CEO Embro.

Materiały prasowy

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Ten artykuł odpowie na poważne pytanie, czy kobiety mogą bez…