Diamenty Kobiecego Biznesu 2015

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA ŁAMACH NOWOROCZNEGO WYDANIA PRESTIŻOWEGO MAGAZYNU „LAW BUSINESS QUALITY” i ZNAJDŹ SIĘ W GRONIE 100 FIRM GODNYCH ZAUFANIA! 

Wraz z Nowym Rokiem redakcja magazynu LAW BUSINESS QUALITY pragnie oddać w ręce Czytelników specjalną wkładkę pod hasłem „Diamenty Kobiecego Biznesu – 100 firm godnych zaufania”.

_KOP0399 Magazyn Law Business Quality chce po raz kolejny – po plebiscycie LWICE BIZNESU – pokazać, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. Kobiety powinny chwalić się swoimi sukcesami, być inspiracją dla innych.

Lista 100 firm godnych zaufania czyli DIAMENTÓW KOBIECEGO BIZNESU zostanie opublikowana również na portalach www.magazynlbq.pl i www.4allwomen.pl

Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów odbędzie się w połowie stycznia na „kobiecym evencie” organizowanym w salonie PRIMAVERA FURNITURE w Warszawie.

_KOP0481

Gorąco zachęcamy do skorzystania z możliwości znalezienia się w gronie wspaniałych kobiecych biznesów, jednocześnie ciesząc się, że możemy objąć patronat medialny nad tą wyjątkową  inicjatywą.

WARUNKI UCZESTNICTWA I ZGŁOSZENIA: info@idmedia.pl


Patronat medialny Feszyn.com


Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W minioną sobotę, 31 października odbyła się 27 edycja międzynarodowego…