Ściany inne niż myślisz z panelami Dunin 3D

Nie bez powodu własny dom nazywamy skrótowo czterema ścianami. To właśnie ściany odgradzają nas od świata zewnętrznego, co pozwala nam uciec od bieżących spraw, zapaść się we własnej przestrzeni i zwyczajnie odpocząć. Oglądając swoje cztery ściany od wewnątrz chcemy czuć się komfortowo i bezpieczne. Jak to zrobić i co to tak naprawdę oznacza?

Wyjdź poza schemat

Ogólnie przyjętą i niezwykle popularną praktyką jest aranżowanie ścian przede wszystkim przy pomocy różnobarwnych farb, ozdobnych tapet oraz – w przypadku łazienek i kuchni – rozmaitych kafli. Boazerie i tynki dekoracyjne zdarzają się rzadziej. Trudno nam wyjść poza schemat, a szkoda, bo na braku tej decyzji cierpimy my sami. Rozwiązania takie jak panele Dunin 3D są przykładem tego jak wyjść poza ten schemat i przeprowadzić całkowitą metamorfozę wnętrza za pomocą prostego triku. W kwestii aranżacji ścian najprostsze rozwiązania, niekoniecznie są najlepsze. Planując wystrój domu dążymy do zbudowania indywidualnej strefy komfortu, a komfort to nie tylko wygodne meble, ale również piękna kompozycja wszystkich elementów.

dunin-1-zdjecie-2

Trójwymiarowa rewolucja

Panele Dunin 3D to doskonały przykład na niebanalne podejście do ściennych dekoracji. Po co trwonić czas i pieniądze na malowane i wyklejane wzory, skoro można pobawić się kształtem i pożegnać na dobre płaszczyznę ściany! Wzornictwo paneli nawiązuje do rozmaitych przestrzeni zakorzenionych w naszym otoczeniu, dając tym samym dowód na niezwykłą kreatywność projektantów. Fale, kasetony, rzeźbienia, geometryczne kształty origami – to wszystko zajdziesz w panelach Dunin 3D. Co więcej, możliwości łączenia ze sobą paneli są nieograniczone. Jedyną rzeczą, która może je stłumić jest granica twojej wyobraźni. Panele Dunin 3D możesz zamontować na całej ścianie lub tylko na jednym jej wycinku. Wspaniały efekt zakrzywionej przestrzeni można uzyskać kładąc panele Dunin 3D na całej powierzchni ściany. Ten wyjątkowy dodatek aranżacyjny znakomicie sprawdza się także do ozdobienia wnęk czy wykuszy.

Panele na każdą pogodę

O atrakcyjności paneli Dunin 3D przesądzają przede wszystkim naprzemienne wypukłości i wklęśnięcia, ale to nie wszystko. Panele Dunin 3D doskonale dopasowują się do zmieniającego się oświetlenia – czy to dziennego, czy sztucznego. W zależności od natężenia światła oraz jego barwy, panele 3D Dunin stają się albo bardziej wyraziste, albo rozmyte. Dla spotęgowania wizualnych efektów warto sięgnąć nie tylko po dodatkowe światła, ale również po kolorową farbę. Panele Dunin 3D mogą być malowane wielokrotnie, więc przy zmianie aranżacji nie będzie trzeba ich demontować, a jedynie przemalować na inny kolor. Tym, co łączy panele Dunin 3D z innymi dekoracjami ściennymi jest uniwersalność zastosowania. Panele oferują wiele wzorów, a ponadto odznaczają się prostym montażem, który na pewno wykonasz samodzielnie. Trójwymiarowe panele znakomicie będą się prezentować w salonie czy sypialni, a także w pokoju dla nastolatka czy malucha.

Za porady oraz uwagi dziękujemy sklepowi Efekciarnia.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wraz z Nowym Rokiem redakcja magazynu LAW BUSINESS QUALITY pragnie…