DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU 2017 ROZDANE

21 czerwca w warszawskim Centrum Biznesowym ADGAR odbył się finał 2. edycji Diamentów Kobiecego Biznesu. To kolejny wyjątkowy projekt magazynu LAW BUSINESS QUALITY, który ma na celu promowanie kobiecej przedsiębiorczości. 

– Nasz projekt to wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego i ekspozycja Diamentów Kobiecego Biznesu w prestiżowym magazynie Law Business Quality. Misją naszego konkursu jest integrowanie kobiet sukcesu, które w życiu kierują się zasadami biznesowego fair play. Nagradzamy także gwiazdy show-biznesu, które stawiają na autorskie projekty, są nieustannie głodne nowych wyzwań. –  mówi w wywiadach Ilona Adamska.

W tym roku w jury zasiedli:  Kasia Malinowska, Ewa Hartman, Alex Barszczewski oraz Marcin Andrzejewski z Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. 

Wydawnictwo I.D.MEDIA po raz drugi przyznało także statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU osobistościom ze świata show-biznesu za wspieranie akcji społecznych i charytatywnych.

Nagrody odebrali:

ODETA MORO, ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ, MAGDALENA WALIGÓRSKA-LISIECKA, OLGA BORYS, EWA KUKLIŃSKA, JAROSŁAW JAKIMOWICZ, MIKOŁAJ KRAWCZYK, JOANNA JABŁCZYŃSKA, ANNA POWIERZA.

W trakcie gali wystąpiła Anna Hamela oraz saksofonista Michał Borowski.

Głównym sponsorem gali była GRUPA BEMO MOTORS, która  ufundowała dwie cenne nagrody: weekend z Mustangiem i Mazdą MX – 5 RF.

– To był magiczny wieczór. Niesamowita energia, mnóstwo atrakcji i sporo gwiazd. Cieszę się, że mogłam po raz kolejny uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez I.D.MEDIA. – powiedziała Kamila Czajka, gość gali. 

– Jestem dumna z mojej koleżanki, która podczas środowej gali odebrała prestiżową statuetkę Diamentów Kobiecego Biznesu. Ten konkurs promuje kobiety, stawia na kobiety i jest niezwykle cenną inicjatywą. – dodała Ewa Błach. 

 

Fot. Witold Sczekowski, Piotr Wroniewicz

 

Share