Czy przed ślubem warto umówić się na próbną wizytę u fryzjera i makijażysty?

Ślub to niebywale ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nie dziwi zatem fakt, że w trakcie jego organizacji dokłada się wszelkich starań by wszystko było perfekcyjnie dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Próbna wizyta  fryzjera lub makijażystki? Dlaczego to takie ważne?

Mimo to – zdarzają się wpadki.

Jak się okazuje, jedną z najczęstszych jest niedopracowany wygląd panny młodej. I wcale nie chodzi tu o ubiór -suknia zwykle prezentuje się bardzo dobrze. Problemem jest makijaż i fryzura, czyli kwestie, na które zainteresowana nie ma większego wpływu.

Państwo młodzi zwykle mają wszystko pod kontrolą. A jeśli nie oni, to wynajęta przez nich osoba. Tak czy owak wszystkie zadania wykonywane są w wyznaczonym porządku i terminie. Jednymi z ostatnich punktów na liście są wizyty u fryzjera i u kosmetyczki. Zarówno pana młodego, jak i panny młodej. Jednak to w przypadku tej drugiej sprawa może skończyć się tragicznie. Trudno jest bowiem zniszczyć męskie uczesanie. Damskie bardzo łatwo. Podobnie z makijażem. Dlatego warto jest sprawdzić umiejętności wybranego specjalisty na długo przed zamążpójściem.

Wybrana suknia nie jest pierwszą, którą na siebie włożyłaś.

Spróbowałaś wielu, zanim zdecydowałaś się na najlepszą. Podobnie powinnaś postąpić z makijażem i fryzurą. W dniu swojego ślubu udaj się do sprawdzonego salonu. Sprawdzonego przez ciebie i twojego przyszłego męża – nie przez koleżanki czy znajomą znajomej. Najlepiej wybierz sobie konkretną firmę, udaj się do niej miesiąc lub dwa miesiące przed planowaną datą ślubu i umów się na makijaż i fryzurę próbną. Na takiej wizycie wraz z wizażystami wybierzecie idealną fryzurę oraz makijaż. Dobierzecie kolory, odcienie i ozdoby. Spróbujecie wszystko wykonać. Jeśli okaże się to niezadowalające – spróbujecie raz jeszcze. I tak do skutku. Wszystko będzie już zaplanowane i  z góry ustalone. A więc idąc do salonu w dniu ślubu, będziesz doskonale wiedziała jaki będzie efekt końcowy pracy zatrudnionych specjalistów. A to naprawdę bardzo ważne. Prawie tak samo jak piękna suknia – w końcu liczy się każdy szczegół.

Materiały prasowe

Share