Dla Mamy mamy prezent!

Szukasz niebanalnego upominku z okazji Dnia Matki? Znajdziesz go w butiku lub sklepie internetowym polskiej marki Tressore!

Tressore Dzien Matki (4)

Kto wstawał do ciebie przynajmniej kilka razy w nocy, gdy byłaś jeszcze niemowlakiem? Kto pocieszył, gdy spadłaś z roweru i boleśnie stłukłaś kolano? Kto zawsze znajdzie czas, by ugotować twoją ulubioną zupę pomidorową- jedyną w swoim rodzaju? Oczywiście- Mama!
Dzień Matki obchodzimy tylko raz w roku i pewnie wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że każda Mama powinna mieć swoje święto codziennie! Owszem, możesz każdego dnia dzwonić do Niej i mówić, jak bardzo ją kochasz. Możesz też częściej niż raz w roku kupować jej kwiaty czy czekoladki… Na szczęście są lepsze sposoby na to, by okazać swoje uczucia. Wystarczy, że zabierzesz swoją Mamę na zakupy do butiku Tressore! To polska firma, która stawia na jakość i styl. Ubrania z metką Tressore są propozycją dla kobiet kochających trendy, nowoczesnych i wyrazistych. Nic dziwnego zatem, że marka Tressore w błyskawicznym tempie podbiła serca wielu kobiet, w tym znanych przedstawicielek świata show- biznesu!

Tressore Dzien Matki (1)
Tressore Dzien Matki (1)

Czy projekty marki Tressore przypadną do gustu twojej Mamie? Z pewnością! Musisz bowiem wiedzieć, że najnowsza kolekcja jest zachwycająca! Królują tu oryginalne desenie i szeroka paleta barw, a wszystko to podane jest w eleganckiej, kobiecej i zwiewnej formie. Propozycja od Tressore jest jednocześnie casualowa, jak i szykowna, pasuje więc zarówno Mamie, jak i Córce!

Tressore Dzien Matki (3)

Każdy model z kolekcji Tressore ma jeszcze jedną zaletę- podarowany w Dniu Matki sprawi, że twoja Mama poczuje się doceniona i szczęśliwa nie tylko przez jeden dzień w roku, ale za każdym razem, gdy tylko założy prezent od ciebie!

Tressore Dzien Matki (3)

Podaruj swojej mamie upominek od Tressore i… przekonaj się, jak niewiele trzeba, by powiedzieć jej: „Kocham cię”!

Tressore Dzien Matki (4)

Materiały Prasowe

Share