Dlaczego ludzie wybierają unikalne ubrania?

Masowa produkcja sprawia, że wszystkie ubrania są ogólnodostępne, wykonane według obowiązujących standardów i… takie same. Przekona się o tym każdy, kto chociaż raz zapragnie ubrać się inaczej, niż nakazuje aktualnie obowiązująca moda. Właśnie dlatego coraz chętniej odchodzimy od kupowania w sieciówkach, skłaniając się ku bardziej unikalnym rozwiązaniom.

Seidel

 

Jesteś tym, co nosisz

W szale podążania za modą łatwo jest zapomnieć, po co właściwie nosimy ubrania. Oprócz oczywistego ogrzania i okrycia ciała, ubiór powinien służyć też wyrażaniu samego siebie. Tymczasem ubrania z sieciówek sprzyjają wyrażaniu… nijakości. Pokazują, że tłumy rzeczywiście nie składają się z jednostek, ale z szarej, pozbawionej indywidualizmu masy, jak zwykły sugerować media.

Seidel Atelier (2)

Nikt nie marzy skrycie o tym, by być kolejną anonimową postacią, z których składa się jednobarwny tłum. Każdy chce czuć się wyjątkowy, niepowtarzalny, niezastąpiony… Pierwszym krokiem do osiągnięcia takiego stanu jest noszenie ubrań, które posiadają wszystkie te walory. Strój staje się kolejnym narzędziem w kontaktach międzyludzkich. Łatwo jest określić charakter ubioru i przypisać jego cechy osobie, która zdecydowała się go włożyć.

Seidel Atelier (1)

Diabeł tkwi w szczegółach

…a czasami w ich braku. W ubraniach z sieciówek próżno można doszukiwać się urzekających detali, które sprawiałyby, że dowolna stylizacja staje się całkowicie wyjątkowa. Właśnie do takich drobiazgów przywiązują uwagę projektanci niemasowych, unikalnych ubrań. Wiedzą, że ich produkty nie będą sprzedawać się same, tylko dlatego, że są pod ręką w pobliskim centrum handlowym. Dlatego też stawiają na indywidualność i jakość, które mogą przekonać do zakupu potencjalnego klienta.

Współcześnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że właśnie wyróżnianie się na tle innych stanowi podstawę do osiągnięcia sukcesu. Nie istnieje zapotrzebowanie na przeciętność, ale na skuteczne wybijanie się ponad tłum. Ludzie, którzy nie mają pomysłu na swój własny strój, zwykle nie są postrzegani jako pomysłowi, kreatywni czy godni uwagi.

Seidel Atelier (5)

 

Nie rezygnuj z siebie, zrezygnuj z sieciówek

Jakie wrażenie może sprawiać osoba, która ubiera się tylko i wyłącznie w sieciówkach? W oczach innych staje się nudnym człowiekiem. Trudno uwierzyć, że cokolwiek jest jeszcze dla niego pasjonujące, skoro jeden rzut oka na ubiór pozwala stwierdzić, że przestał fascynować się własnym życiem. Jak można wierzyć, że potrafi oddać się czemuś z radością i zaangażowaniem, kiedy nie starcza mu serca, by zadbać o samego siebie?

Seidel Atelier (4)

Kupowanie ubrań szytych na miarę czy tworzonych przez niszowych producentów, pozwala nam odczuć, że traktujemy samych siebie z należnym szacunkiem. Nie trzeba zadowalać się byle czym, tylko dlatego, że jest to najprostsze rozwiązanie. Seidel Atelier oferuje unikalne i niesztampowe projekty koszulek i bluz, które pozwolą zachować oryginalność. Warto sięgać po ubrania, które noszą znamiona indywidualizmu i tym w szczególności wyróżnia się Seidel Atelier.  Tylko wtedy, gdy ubierasz się unikalnie, masz szansę poczuć się wyjątkowo.

Seidel Atelier (3)

www.seidel-atelier.com

Polub na Faceooku Seidel Atelier:

Share