Dlaczego marki We Love Beds i We Love Candles – Małgorzata Pasierbska


Inspiruj wyobraźnię sercem

      Mam na imię Małgosia jestem właścicielką dwóch marek We Love Beds i We Love Candles.

We Love Beds i We Love Candles

Od pokoleń najważniejszą tradycją w moim rodzinnym domu była … jakość. Wyrażona w wartości życia, wadze decyzji oraz pięknie i użyteczności rzeczy, którymi się otaczaliśmy. Moja Babcia i moja Mama, a wcześniej ich poprzedniczki potrafiły stworzyć klimat wielopokoleniowego domu, w którym nie tylko opowiadamy sobie historię poszczególnych rzeczy i pamiątek, ale dziedziczymy je i cieszymy się nimi w nowoczesnym świecie. Mam płaszcz, w niebiesko-biało-czarną pepitkę, który ma 80 lat. Należał do mojej mamy, zanim trafił do mnie. Na pytania koleżanek gdzie go kupiłam – odpowiadam, że już dawno nie ma takich sklepów i trudno dzisiaj o takie materiały. Pomimo ogromnego wyboru rzeczy i producentów, którzy deklarują dobrą jakość w dobrej cenie, to właśnie o tą dobrą jakość jest dzisiaj najtrudniej.

Czy zadajesz sobie czasem pytanie jak ważna jest dla Ciebie jakość pościeli, w której śpisz każdej nocy albo jakość świecy i tego co wdychasz, gdy ją zapalisz?

Ile czasu lub pieniędzy jesteś gotów zainwestować w jakość? Ile jesteś w stanie poświęcić dla jakości? Moja mama opowiadała mi, że gdy była nastolatką musiała chodzić pieszo 20 km do sklepu, w którym sprzedawano najlepsze nici, ponieważ babcia tylko takich używała do szycia swoich płaszczy. Takie poświęcenie dla jakości, zapewniło jej przez lata wiele stałych zadowolonych klientek.

Właśnie dlatego stworzyłam markę We Love Beds, która swoim odbiorcom gwarantuje jakość, a nie ją tylko obiecuje. Osobiście dbam o każdy element, z którego złożone są moje produkty. Zamawiam komponenty, testuję je przed użyciem i decyduję czy staną się częścią technologii wytwarzania. Moje produkty to moja osobista deklaracja jakości. Nie idę tutaj na kompromis. Tej drogi nie wybrałaby też moja babcia, która była wspaniałą krawcową i zawsze ceniła sobie tylko najlepsze materiały, aby jej produkty mogły służyć klientkom przez lata. Nie lubię śmieci jednorazowego użytku, które niszczą środowisko i dlatego ich nie tworzę. Nie lubię kupować produktów na zasadzie „3 w cenie 1”, a potem wyrzucić po pierwszym praniu. Wolę mieć mniej rzeczy dobrej jakości, które będę mogła kiedyś przekazać mojej córce, żeby też mogła swoim dzieciom opowiadać historie z nimi związane.

We Love Beds i We Love Candles

Piękno i użyteczność na lata – to mam wpisane w kod DNA i zawsze tym się kieruję, gdy projektujemy i wprowadzamy na rynek nowe wyroby. Świece sojowe, które produkujemy w mojej firmie, są odlewane w porządne szklane pojemniki. Gdy taka świeca się wypali, można szklany pojemnik wykorzystać do innych celów. Jeśli zechcesz, to stanie się on wazonem na kwiaty, pojemnikiem na płatki kosmetyczne lub kielichem, który wypełnisz różowymi muszlami przywiezionymi znad Atlantyku.

Nie przypadkowo nazwałam swoje marki We love beds i We love candles. Gdy robisz coś z miłości, to nie myślisz o tym, żeby dać słabszy zamek do pościeli czy rozcieńczyć zapach świecy tak, żeby był wyczuwalny tylko w pierwszych chwilach po rozpakowaniu pudełka. Z miłości robimy wszystko najlepiej i nie oszczędzamy na tych kogo obdarzamy tym uczuciem. Każdy klient, który zdecydował się na produkty mojej firmy, wracał zachwycony jakością i starannością wykonania. Branża, w której działamy jest bardzo konkurencyjna, ponieważ dużo jest producentów świec i pościeli… producentów rzeczy. Moja firma nie produkuje rzeczy. Moja firma produkuje wrażenia… wyrażone w każdym „ach” i „och” wypowiedzianym przez zachwyconych klientów. Gdy doświadczają delikatności pościeli z mako bawełny lub zapalają świece z drewnianym knotem cicho skwierczącym jak kominkowe drewno.

świece

Po pierwsze: moje dlaczego? to przyczyna która sprawiła, że zaczęłam produkować to co produkuję. Co było powodem? Wszystko zawarte jest w nazwach moich dwóch marek: We love beds i We love candles…. Kocham świece, dlatego produkuję je właśnie takie dobre. Kocham pościel, bo ważny jest dla mnie dobry sen, dlatego produkuję ją z najlepszych materiałów. Nie oszczędzam na doznaniach emocjonalnych naszych klientów. I dzięki temu, że kochamy ładne rzeczy i wnętrza oraz chcemy tworzyć atmosferę piękna i miłości w naszym otoczeniu, to chcemy skupiać wokół naszych marek ludzi, którzy myślą i czują podobnie. Ludzi, którzy płyną pod prąd i kochają bycie innym. Nietuzinkowi ludzie mają bogatą wyobraźnię i doceniają inne rzeczy, a emocje płynące z serca – inspirują ich. 

Mojego dlaczego to : Inspiruj wyobraźnię sercem.

Po drugie:

Wierzę , że to co robimy, może zmienić nasz dom i nasze środowisko. Odrzucam produkty jednorazowego użytku, tandetne i złej jakości, bo nie mogą one stworzyć unikalnej atmosfery. Kocham rzeczy dobrze wykonane, bo zapewniają trwałe doznania i podkreślają piękno wnętrza. Dlatego produkuję artykuły dekoracyjne, dzięki którym możesz się wyróżnić. Jeśli czujesz podobnie, płyniesz pod prąd i nie stoisz w kolejkach masowych wyprzedaży, to jesteśmy dla Ciebie.

Małgorzata Pasierbska


Małgorzata Pasierbska

Właścicielka marki We love beds i We love candles

www.welovebeds.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Szyjka macicy w okresie ciąży spełnia niezwykle ważną funkcję, dlatego…