Do aktywnych świat należy! Jak ćwiczyć, aby wzmocnić kondycje?

Pływanie, jeżdżenie na rowerze, wędrówki po górach, tenis czy piłka nożna – złota polska jesień oferuje pełną gamę sposobów na zbudowanie formy życia wszystkim miłośnikom sportów i aktywności na świeżym powietrzu. Oto parę zasad, jak należy ćwiczyć z głową, aby wzmocnić swoją kondycję, dobrze się regenerować i cieszyć się sprawnością fizyczną przez cały rok.

Dywersyfikacja

To trudne słowo pomaga w wielu sferach życia. W przypadku budowania kondycji chodzi o wybieranie różnych form aktywności, zamiast trzymania się wyłącznie jednej. Np. wioślarzowi przyda się uzupełnienie treningu o ćwiczenia wzmacniające nogi, a piłkarzowi – ćwiczenie górnej partii ciała. Uzupełniaj swój trening w zależności od potrzeb twojego organizmu i pamiętaj, że najważniejsza jest ogólna sprawność.

Kiedy łapie skurcz

Wszyscy sportowcy wiedzą, jak to jest. Skurcze łapią w najmniej spodziewanym momencie i nie mają litości. Ale jest łatwy sposób, aby im zapobiec. Codziennie rozpuszczaj w wodzie jedną tabletkę Plusssz 100% Skurcz Complex – specjalistyczny preparat polecany osobom aktywnym fizycznie. Plusssz 100% Skurcz Complex zawiera magnez oraz potas, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także 5 najważniejszych witamin z grupy B. Żegnajcie skurcze, najwięksi wrogowie sportowca!

Śpij dobrze…

…czyli długo. Sen to zdrowie i nie są to tylko puste słowa. Podczas snu mięśnie się regenerują i rośnie nasza wydolność. Jeśli nie jesteś w stanie wygospodarować 8 godzin na sen w nocy, rób sobie drzemki w środku dnia. Zresztą po intensywnym treningu na świeżym powietrzu nikt nie będzie musiał ci przypominać o zbawiennym działaniu snu, bo organizm sam się o niego upomni.

Kiedy pogoda się psuje

Nie musisz trenować codziennie. Wskazane są nawet przerwy w ćwiczeniu. Ale jeśli potrzebujesz aktywności fizycznej, a pogoda temu nie sprzyja, wykorzystaj sprzęty domowe i zrób sobie alternatywny trening. Przy pomocy krzesła można wspaniale wzmocnić mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Truchtaj po schodach lub przeskakuj po dwa lub trzy schodki. Spinaj pośladki przy myciu zębów i naucz się tańczyć tańce irlandzkie z YouTube’em. Możliwości jest nieskończenie wiele!

Pamiętaj o nawadnianiu

W czasie treningu nie można zapomnieć o uzupełnianiu płynów. Zapotrzebowanie na nie rośnie wraz z intensywnością aktywności. Eksperci radzą, aby pić zarówno przed, w trakcie, jak i po ćwiczeniu. Warto również dodać do bidonu z wodą tabletkę Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex – specjalistyczny preparat, którego składniki  przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają  w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. W ten sposób nawadniając się, wspierasz swój organizm w walce ze zmęczeniem!

Plusssz 100% Skurcz Complex to suplement diety niezawierający cukru, z sokiem owocowym w proszku o smaku pomarańczowo-grejpfrutowym, w formie tabletek musujących do rozpuszczania. Specjalistyczny preparat Plusssz 100% Skurcz Complex jest polecany osobom aktywnym fizycznie,  na skurcze mięśni, a także przy drżeniu powiek. Zawiera niezbędny dla organizmu magnez oraz potas, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz 5 najważniejszych witamin z grupy B w ilościach zapewniających 100% dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia dla osób dorosłych w 1 tabletce.

MAGNZEZ

Zawartość opakowania: 20 tabletek

Cena: ok. 12 zł

Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex to suplement diety niezawierający cukru, z sokiem owocowym w proszku o smaku pomarańczowo-grejpfrutowym, w formie tabletek musujących do rozpuszczania w wodzie. Specjalistyczny preparat Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex jest polecany w stanach zmęczenie i znużenia, w sytuacjach stresowych oraz osobom pijącym kawę i mocną herbatę. Zawiera niezbędny dla organizmu magnez w ilości zapewniającej 100% dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia dla osób dorosłych w 1 tabletce, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, oraz B-complex – 5 najważniejszych witamin z grupy B.

Zawartość opakowania: 20 tabletek

Cena: ok. 12 zł

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Potrzebujesz prezentu dla przyjaciółki na urodziny lub inną okazję i…