Dobierz zlewozmywak granitowy pod kolor zabudowy kuchni!

zlewozmywak granitowy

Nowoczesna kuchnia powinna nie tylko spełniać funkcje praktyczne, ale również niebanalnie wyglądać. Dużą uwagę podczas wykańczania tego pomieszczenia zwraca się więc na to, aby typowo kuchenne elementy wystroju, takie jak sprzęty AGD czy zlewozmywak, były spójną częścią zabudowy kuchennej. Czyniąc kuchnię czymś na kształt pięknego, eleganckiego salonu do gotowania. Czy możliwe jest uzyskanie takiego efektu? Oczywiście – pod warunkiem starannego wyboru elementów wyposażenia kuchni!

Dostępne kolory zlewozmywaków

Oprócz tego, że zlewozmywak granitowy jest najtrwalszym z dostępnych zlewów na rynku, to jest też… po prostu piękny! Wybierając wspaniały zlewozmywak granitowy, nie musisz się obawiać, że w twojej dopieszczonej pod względem kolorystycznym kuchni stanie zwyczajny, metalowy lub emaliowany na biało zlew, który będzie wyglądał niezbyt nowocześnie. Dzięki bogatej kolorystyce i różnorodności kształtów oraz rodzajów komór czy dopasowanych do zlewów baterii możesz stworzyć miejsce do mycia naczyń i płukania produktów spożywczych dopasowane stylistycznie do swoich gustownych mebli, ścian i podłóg.

A w jakim kolorze możesz wybrać zlewozmywak granitowy?

Do wyboru jest przede wszystkim kolor biały oraz czarny, szary, piaskowy, beżowy, jasnobrązowy. Jak widać, granit występuje w różnych stonowanych kolorach, ale można też trafić na inne kolory – niebieski, czerwony czy nawet różowy! Można również wybrać spośród dwu- lub trójkolorowych zlewozmywaków o różnych wzorach – marmurowym, cętkowanym i wielu innych. Tak naprawdę zlewy granitowe występują w tak wielu wersjach, w jak wielu znaleźć można ten kamień!

Dopasuj zlewozmywak do kuchni

hnianJeśli twoja kuchnia ma mieć bardzo elegancki, wytworny charakter, wybierz zlewozmywak granitowy w kolorze dopasowanym pod resztę wystroju kuchni. I tak na przykład, jeśli twoja kuchnia jest ciemna, możesz wybrać efektowny czarny zlew. Możesz też postawić na beżowe lub piaskowe akcenty, które dodadzą wnętrzu elegancji. W zależności od tego, na bazie jakich dwóch kolorów chcesz urządzić swoją kuchnię, postaw na zlewozmywak granitowy w jednym z tych dwóch kolorów. Bardzo dobrym sposobem jest wykonanie zlewozmywaka pasującego kolorystycznie oraz pod względem materiału do podłogi w kuchni. Jeśli zatem na podłodze jest biała płytka, to doskonale będzie wyglądał biały zlewozmywak granitowy. Na przykład w kontraście z szarymi lub czarnymi meblami. Możesz też dopasować kolor zlewozmywaka pod kolor swojego blatu kuchennego. Dzięki temu będzie on zlewał się z blatem. I w ten sposób nieco zamaskuje się obecność zlewozmywaka w kuchni, przez co kuchnia zyska bardziej elegancki charakter.

Kolory w twojej nowej kuchni odgrywać będą bardzo istotną rolę w ogólnym odbiorze stylistyki tego pomieszczenia. To już nie te czasy, gdy dostępne były tylko zlewy emaliowane, które bardzo szybko się brudziły i ulegały zarysowaniu. Również era zlewozmywaków aluminiowych powoli przemija, choć jest wielu użytkowników, którzy cenią sobie ich sterylny, chłodny wygląd. Jednak warto pomyśleć o ich granitowym odpowiedniku, który wcale nie jest droższy, a w piękny i subtelny sposób może wpasować się w stylistykę nowoczesnej kuchni!

Artykuł sponsorowany

Share