Dr Reiner – pomoc w walce z drobnoustrojami. Poznaj środki sanitarne

Wszyscy chcemy mieć pewność, że w naszym otoczeniu nie ma groźnych drobnoustrojów, które mogą powodować różne dolegliwości. Jak to osiągnąć? Dzięki skutecznej profilaktyce. Na sklepowe półki trafia nowa linia środków sanitarnych dr Reiner, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim domownikom. Poznaj środki sanitarne i dowiedz się o nich więcej!

Czy częste sprzątanie zapewni domowi czystość, a domownikom wsparcie w ochronie przed bakteriami?

Tak, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiednie środki, które służą do sanityzacji. Czyli eliminują możliwie dużą liczbę mikroorganizmów na przedmiotach codziennego użytku oraz różnego rodzaju powierzchniach. Mogą to być np. produkty z nowej kompletnej serii do sanityzacji dr Reiner, które wspomagają profilaktykę utrzymania czystości skóry, powierzchni oraz ubrań. Ważne jest, aby produktów sanityzujących używać systematycznie, bo tylko w ten sposób zapewnimy sobie skuteczną ochronę.

Środki sanitarne

W linii dr Reiner znajdziemy mydło sanitarne dr Reiner, zawierające mydło naturalne oraz dodatek 70-procentowego alkoholu. W tym produkcie alkohol wspomaga sanityzujące działanie mydła. Należy pamiętać, że w celu zachowania czystości rąk bardzo ważne jest ich regularne i dokładne mycie. Kompozycja łagodnych, ale skutecznych składników nie powoduje wysuszenia oraz podrażnień naskórka, jak to często bywa w przypadku innych alkoholowych preparatów.

Środki sanitarne

Kolejną nowością na rynku i absolutnym must have w każdym domu jest płyn sanitarny. Dostępny w wygodnej butelce ze spryskiwaczem, który dzięki zawartości alkoholu skutecznie wspomaga walkę z drobnoustrojami na powierzchniach, których najczęściej dotykamy, takich jak telefony, klamki, włączniki światła, poręcze czy blaty. Płyn sanitarny to obecnie produkt pierwszej potrzeby, który zawsze warto mieć pod ręką. Zarówno w mieszkaniu, jak i w pracy, aby ograniczyć ilość patogenów w najbliższym otoczeniu.  

Od częstego mycia skóra dłoni staje się sucha i szorstka i wymaga dodatkowej troski. Krem sanitarny do przesuszonej skóry rąk dr Reiner jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Szczególnie skóry przesuszonej środkami do dezynfekcji lub częstym myciem.

Dzięki składowi opartemu na oleju rzepakowym i wzbogaconemu witaminą E nowy krem dr Reiner nie tylko chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, ale też wspomaga regenerację naskórka. Przywraca odpowiedni stopień nawilżenia skóry, poprawiając jej wygląd i kondycję. Krem sanitarny dr Reiner został przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii.

Krem sanitarny

Serię dopełnia preparat sanitarny do prania dr Reiner, oparty na zaawansowanej formule płynu do prania o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych. Płyn już w niskich temperaturach (30°C, 40°C) skutecznie usuwa uporczywe plamy z tkanin bawełnianych, lnianych i syntetycznych. Chroniąc przy tym ich kolory. A dzięki recepturze wzbogaconej biocydem o szerokim spektrum działania przeciwdrobnoustrojowego działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Ponadto neutralizuje przykre zapachy i pozwala długo cieszyć się czystymi i odświeżonymi tkaninami.

Płyn sanitarny dr Reiner do profilaktyki utrzymania czystości powierzchni codziennego użytku w domu i pracy. Dzięki zawartości alkoholu wspomaga walkę z drobnoustrojami na powierzchniach przedmiotów codziennego użytku. Takich jak telefony, monitory, akcesoria komputerowe, klamki, włączniki światła, poręcze, blaty, stoły i lady.

Płyn sanitarny
Objętość: 500 ml
Cena: 9,99 zł

Mydło sanitarne dr Rainer – połączenie myjącego i sanityzującego działania mydła naturalnego i 70% alkoholu. Doskonała alternatywa dla zwykłego mydła. Przebadany wśród osób ze skórą wrażliwą – nie powoduje podrażnień i wysuszenia.

Mydło sanitarne
Objętość: 500 ml
Cena: od 8,44 zł

Krem sanitarny do przesuszonej skóry rąk dr Reiner – do codziennej pielęgnacji skóry dłoni przesuszonej środkami do dezynfekcji lub częstym myciem. Łagodzi podrażnienia powstałe po stosowaniu środków dezynfekcyjnych. Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, nawilża i regeneruje naskórek oraz poprawia wygląd skóry rąk.

Krem sanitarny
Objętość: 100 ml
Cena: od 12,80 zł

Preparat sanitarny do prania dr Reiner dzięki zaawansowanej formule płynu do prania o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych skutecznie usuwa uporczywe plamy. Z tkanin bawełnianych, lnianych i syntetycznych już w 30°C, 40°C. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Specjalistyczny kompleks aktywny działa jak tarcza przeciw szkodliwym czynnikom, długotrwale chroniąc kolory tkanin. Produkt przebadany dermatologicznie.

Preparat sanitarny do prania
Objętość: 1 l
Cena: od 15 zł

Materiał prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Hala Koszyki ponownie gościła świetnych artystów łączących różne nurty w…