Drewniana mapa świata na ścianę – wyjątkowa dekoracja

Drewniana mapa świata na ścianę 3D to niezwykle estetyczna i wyjątkowa dekoracja, która sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Można ją wykorzystać zarówno w domu, jak i w biurze. Będzie pięknie prezentować się w salonie, korytarzu, sypialni czy pokoju dziecięcym. Pasuje do wnętrz tradycyjnych, rustykalnych oraz nowoczesnych. Idealnie wkomponuje się w praktycznie każdy wystrój. A to za sprawą dużych możliwości pod względem wyboru kolorystyki mapy – jest aż 21 różnych wzorów. Każdy spośród nich znajdzie coś dla siebie.

Przyjemnie jest przebywać w ładnie udekorowanych wnętrzach. Piękny wystrój działa na nas pozytywnie, dodaje energii, pobudza kreatywność i sprawia, że czujemy się dobrze. Przestrzeń, którą otaczamy się na co dzień, jest ważna dla dobrego samopoczucia. Jak wybrać wyjątkową dekorację i czy drewniana mapa świata na ścianę może taką właśnie być? Podpowiadamy w tym wpisie.

Niezwykła estetyka drewnianej mapy świata na ścianę

Drewniana mapa świata na ścianę 3D to niezwykle estetyczna i wyjątkowa dekoracja, która sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Można ją wykorzystać zarówno w domu, jak i w biurze. Będzie pięknie prezentować się w salonie, korytarzu, sypialni czy pokoju dziecięcym. Pasuje do wnętrz tradycyjnych, rustykalnych oraz nowoczesnych. Idealnie wkomponuje się w praktycznie każdy wystrój. A to za sprawą dużych możliwości pod względem wyboru kolorystyki mapy – jest aż 21 różnych wzorów. Każdy spośród nich znajdzie coś dla siebie.

Wykonana z wysokiej jakości drewna, pełna detali i trójwymiarowych elementów, zachwyca nie tylko miłośników podróży, ale także osoby poszukujące unikatowych dodatków do swojego domu. Dzięki starannie wykończonym detalom i naturalnej fakturze drewna, mapa dodaje wnętrzom elegancji i stylu.

Na drewnianej mapie można zaznaczać miejsca, w których już byliśmy, ale także te, które chcielibyśmy odwiedzić. Będzie to pamiątka na długie lata, dzięki której wspomnienia z podróży zachowasz na zawsze. Dekoracja zaspokoi nie tylko nasze gusta! Może stanowić oryginalny prezent dla bliskich nam osób, które także mają w sobie żyłkę podróżnika…

Coś więcej niż dekoracja ścienna…

Choć o drewnianej mapie świata należy myśleć przede wszystkim jako o dekoracji, to może ona pełnić wiele funkcji. Z pewnością będzie wyjątkową dekoracją pustej ściany. Po drugie stanie się pomocą naukową, dzięki której przypomnimy sobie, gdzie leżą poszczególne kraje, z jakimi innymi państwami graniczą czy jakie są ich stolice.

Standardowy zestaw z drewnianą mapą świata 3D zawiera:

  • mapę świata na ścianę 3D podzieloną na kilka części,
  • około 50 wysp,
  • kompas z literami,
  • statki, samoloty, delfiny,
  • szablon 1:1,
  • taśmę dwustronną 3M służącą do przyklejenia elementów mapy, 
  • taśmę malarską, centymetr i nóż techniczny,
  • 10 sztuk drewnianych pinezek w zestawie z klejem, dzięki którym zaznaczysz miejsca, które odwiedziłeś lub planujesz odwiedzić,
  • instrukcję montażu.

Tego typu ozdoba pasuje niemal do każdego wnętrza. Warto zaplanować aranżacje mieszkania czy biura w taki sposób, aby mapa stanowiła uzupełnienie całej przestrzeni i wpasowała się w wystrój. Drewniana dekoracja jest dość duża, więc pozostałe detale nie powinny odwracać uwagi.

Drewniana mapa świata na ścianę to element, który przyciąga wzrok i uwagę odwiedzających. Trzeba dla niej wybrać dużą ścianę pomalowaną najlepiej na neutralny kolor. W ten sposób nie naruszymy zasad kompozycji, a mapa będzie stanowić piękną, uniwersalną i trwałą dekorację.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Niekiedy obawiamy się, że wykorzystane w naszym mieszkaniu materiały tworzące wyposażenie mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia, a to niezmiernie ważne, aby były bezpieczne. W przypadku omawianej drewnianej mapy świata możemy zaobserwować, że jest ona stworzona z drewna brzozowego, które jest zaimpregnowane w sposób niezagrażający zdrowiu alergików. Naturalny materiał pozwala na wzbogacenie wystroju w ekologiczne elementy.

Ozdoba pozwala także na wybór m.in. tego czy będą na niej zaznaczone granice, nazwy państw i stolic, a także sam język, w którym podane będą poszczególne informacje. Możemy także dobrać dodatkowo Antarktydę, nazwy oceanów czy pinezki. Ponadto LosokaWood.com proponuje, aby kontaktować się z nimi bezpośrednio, jeżeli komuś zależy na otrzymaniu przesyłki konkretnego dnia. Pamiętaj: personalizacja aranżacji ma sens, a ten wybór będzie idealny dla podróżnika!

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Urlop to długo wyczekiwany czas. Wakacje. Czas relaksu. Ciepło. Słońce.…