Dwie piękne kobiety. I choć brunetki – zupełnie inne. Jedna nieśmiała, podchodząca do ludzi z dystansem. Druga – szalona, przebojowa i pełna energii. Co je łączy? Góry. Nowy Sącz i Sanok (brama wjazdowa do Bieszczad). A także świat mody i fotografii. 

Przed Wami wyjątkowa sesja zdjęciowa autorstwa cenionej fotografki Doroty Czoch. Artystki, która szturmem zdobywa warszawski świat show-biznesu i mody. Jej zdjęcia m.in. z Andrzejem Saramonowiczem obiegły najważniejsze kobiece magazyny: Zwierciadło, Wysokie Obcasy, Imperium Kobiet. Najnowsza sesja z Wojciechem Mecwaldowskim zdobi właśnie okładkę magazynu Live & Travel.
Doroty Czoch (7)

Fotografia jest przede wszystkim moją pasją. Od tego się zaczęło. Dopiero z czasem pasja przerodziła się w zawód. Staram się jednak pamiętać, by nie stała się tylko  rzemiosłem. Fotografia dodaje mi energii, daje radość i prowokuje do działania. Z natury jestem nieśmiałą osobą, a aparat przełamuje bariery. Obserwuję ludzi, dostrzegam w nich piękno i zatrzymuję je w kadrze, jako wspomnienie chwili. – mówi w rozmowie z naszym portalem Dorota Czoch.

Doroty Czoch sesja 2

Przed obiektywem Doroty gościła nie tak dawno Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality. Była modelka, która od 2 lat nie pracuje już w zawodzie. Wyjątki robi tylko dla przyjaciół fotografów i … „młodych zdolnych”, którzy umieją uchwycić to „coś”. Powstały magiczne zdjęcia.
Na pytanie, jak Dorocie pracowało się z Iloną słyszymy:  – Wspaniale! Ilona jest doświadczoną modelką, nie wstydzi się obiektywu. Od początku czułam, że mi ufa.  Wtedy pracuje się z łatwością.
SESJA ODBYŁA SIĘ W SALONIE PRIMAVERA FURNITURE
Zobacz wszystkie zdjęcia:

 

materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Projekt #followmeto powstał podczas wycieczki do Barcelony w 2011 roku.…