Dwupokojowe mieszkanie cz. I

Gdy weszłam do dużego pokoju , w oczy rzucał się wystrój z lat 70-tych XX w.: ustawiony na całą ścianę segment, ława oraz kwiaty na stojaku i ścianach. Moim zadaniem było wyczarować nowoczesną przestrzeń.

Projekt 7a Projekt 7b

Po generalnym remoncie udało mi się stworzyć wielofunkcyjny pokój z miejscem do zjedzenia posiłku i odpoczynku.

Zaprojektowałam także wnętrze dużej szafy ubraniowej. Drzwi – wykonano z tafli szkła w kolorze białym, obudowa, również jest biała.

Projekt 7gProjekt 7c

Gorąco namawiałam na takie rozwiązanie, ponieważ w tak jasnym pomieszczeniu rozwiązanie tego typu jest najkorzystniejsze. Nie pomyliłam się, bryła tego mebla nie przytłacza. Swoją uwagę natomiast odbiorca kieruje na elementy wystroju w kolorze cyklamenu, ciepłego fioletu i głębokiego turkusu.

Projekt 7dProjekt 7

Można zauważyć również złote akcenty. Stojąca lampa obok stołu, ramy obrazów, duża misa tuż przy podświetlanych witrynkach.

Projekt 7fProjekt 7e

Delikatny, gołębi kolor trzech ścian i jedna, która przełamuje oczywistą konwencję są tłem dla białych i biało – czarnych mebli. Jedynie rozkładana dwuosobowa kanapa jest w kolorze stalowym. Prostokątny stół ma szklany, rozkładany blat. Metalowe nogi tego mebla, krzeseł oraz uchwyty w pozostałych meblach dopełniają nowoczesnego wykończenia.

 

Projekt, aranżacja, dekoracja i zdjęcia

Anna Maria Nowak, stylistka

Tel. 600 324 622

 

Share