Dzień Szpilek już 25 września! Przyłącz się do akcji!

Buty na wysokim obcasie szpilce, czyli potocznie nazywane szpilki to niekwestionowany symbol kobiecości. Nie tylko wydłużają one nogi i wysmuklają optycznie sylwetkę, ale także mogą pomóc podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. W jaki sposób? Zapraszamy do naszego artykułu na temat Ogólnopolskiego Dnia Szpilek oraz wzięcia udziału w tej niezwykłej akcji charytatywnej. Pamiętaj piątek 25 września – Dzień Szpilek.

Dzień Szpilek – skąd pomysł?

Akcja charytatywna Dzień Szpilek organizowana jest przez sklep Moliera 2. Jak mówi Agnieszka Majczyk, Marketing & PR Director Sklepu internetowego Moliera2.com pomysł powstał ze względu na fakt, że sklep w dużej mierze zajmuje się sprzedażą szpilek. Stąd też postanowiono ze sztandarowego produktu sklepu uczynić symbol akcji pomagającej co roku innym beneficjentom.

Instagram: Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram: Małgorzata Rozenek-Majdan

Na czym polega?

Dzień Szpilek odbywa się ona co roku 25 września (w tym roku wypada w piątek, zatem idealnie na początek weekendu). Polega przede wszystkim na przywdzianiu szpilek o wysokości obcasa powyżej 5 centymetrów oraz pochwaleniu się nimi na w swoich mediach społecznościowych. Zdjęcie w szpilkach należy udostępnić na swoich Social Mediach z hasztagiem #DzienSzpilek.

Instagram: Beata Kozidrak
Instagram: Beata Kozidrak

Moliera 2 za każdą tego typu fotografię przeznaczy 2 złote na pomoc podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową we wrocławskim Przylądku Nadziei. Sklep zweryfikuje każde zdjęcie z odpowiednim oznaczeniem, co sprawia, że pomaganie staje się niezwykle proste. Szczególnie że nie muszą być to szpilki ze sklepu Moliera 2, a każde inne, które spełniają podane wcześniej kryterium wysokości.

Instagram: Kasia Sokołowska
Instagram: Kasia Sokołowska 

Sukces na szpilkach

W ubiegłym roku w akcji wzięło udział aż 15 000 osób. Dzięki czemu na rzecz fundacji Alivia (ubiegłoroczny beneficjent, Fundacja Onkologiczna) trafiło 31 250 złotych. Były to nie tylko aktorki, celebrytki i piosenkarki oraz osobistości mające duże zasięgi (m.in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna). Ale również my, niezwykłe kobiety, matki, businesswoman, klientki, obserwatorki i wiele innych. Każda z nas może pomóc, przy okazji chwaląc się swoimi wyjątkowymi okazami z kolekcji. Mogą być to jednak także ulubione, najbardziej wygodne szpilki – ważne, by pamiętać o zasadach akcji.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Uważam, że każde mocne wydarzenie w życiu, w tym rozwód,…