Ścianki reklamowe, roll-up’y czy banery – co wybrać?

Ścianki reklamowe, roll-up’y czy banery – co wybrać

Wewnętrzne nośniki reklamy przystosowane są do umieszczenia wewnątrz zamkniętych przestrzeni. Warto o tym pamiętać, bowiem tworzywa wykorzystane do produkcji poszczególnych elementów nie są odporne na działanie czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Wewnętrzne nośniki reklamy przystosowane są do umieszczenia wewnątrz zamkniętych przestrzeni. Warto o tym pamiętać, bowiem tworzywa wykorzystane do produkcji poszczególnych elementów nie są odporne na działanie czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych. Duży rozmiar ścianek reklamowych pozwala na umieszczenie na nośniku znacznie większej ilości informacji niż w przypadku innych systemów wystawienniczych.

Gdzie umieścić ściankę reklamową?

Ściankę reklamową spotkać możemy w obrębie stoiska targowego firmy. Umieszczona w tylnej jego części stanowi tło dla pozostałych elementów – stolika targowego, roll-up’a czy banera. Zwiększona powierzchnia daje znacznie większe możliwości, dlatego najczęściej widoczne są na niej rozszerzone informacje odnośnie proponowanej usługi bądź towaru. Osoba reprezentująca działalność prezentuje się znacznie bardziej profesjonalnie oraz elegancko w obrębie wizualnie dopracowanej scenerii. Idealna ekspozycja znacznie bardziej przyciąga wzrok potencjalnego klienta bądź kontrahenta, warto zatem wyróżnić się na tle konkurencji.

Coraz częściej wykorzystuje się ścianki reklamowe w instytucjach publicznych. Pełnią one wówczas funkcję edukacyjną, gdyż umieszczony na nich tekst z reguły ma poszerzać wiedzę na dany temat. Dobrym pomysłem jest umiejscowienie ścianki reklamowej w biurze na spotkaniu biznesowym – np. podczas prezentacji.

Dlaczego warto zdecydować się na roll-up i baner?

Systemy wystawiennicze wewnętrzne dedykowane są zamkniętym przestrzeniom. Najpopularniejsze nośniki tego typu – roll-up’y oraz banery – spotkać możemy w zasadzie w każdym miejscu. Wykorzystywane są w lokalach usługowych, punktach sprzedaży oraz galeriach handlowych. Jest to szczególnie atrakcyjna forma reklamy, bowiem łatwy oraz szybki montaż pozwala na bezproblemowe rozłożenie i złożenie nośnika reklamowego. Mobilność oraz lekka konstrukcja to dodatkowe atuty, ponieważ roll-up’y oraz banery transportowane mogą być w niewielkich torbach – nie zajmują zatem cennego miejsca.

Chcąc wzmocnić swoją pozycję na tle konkurencji, firma powinna skupić się na odpowiednich działaniach marketingowych. Strategia jest ważną częścią promocji, bowiem bezpośrednio przyczynia się do sukcesu marki. Warto zatem zainwestować w zróżnicowane formy reklamy – działania internetowe oraz tradycyjne. Klient ceni sobie profesjonalne podejście firmy, oczekując tym samym wysokiej jakości reklamy. Jeżeli zdecydujemy się na zaprezentowanie swojej firmy światu, powinniśmy to zrobić umiejętnie oraz w pełni fachowo.

Artykuł sponsorowany

Share