Dzika Uczta w Zajezdni Dąbie – czym zaskoczy nas tym razem?

Dzika Uczta w Zajezdni Dąbie

Dzika Uczta zlot food trucków i restauracji to nowatorska impreza gastronomiczna łącząca w sobie klasyki street foodu i światowe kuchnie znanych restauracji. To cykl imprez-zlotów, wokół których gromadzi się coraz więcej fanów! Co tym razem na nas czeka 4-5 września w dawnej Zajezdni Dąbie znanej obecnie jako Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3? Dzika Uczta będzie częścią festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), podczas którego swoje oferty zaprezentuje 120 wystawców z całej Polski.

WSTĘP BEZPŁATNY

Dzika Uczta to jedyna w swoim rodzaju impreza, która zachwyci Twoje kubki smakowe. Twoje podniebienie skosztuje wykwintnych dań i niebanalnych potraw takich jak indyjskie samosyz sosem miętowym i tamaryndowym, aromatyczny manchurian, japońskich onigiri czy Pastel de Chaves (w cieście francuskim, z wołowiną) lub portugalskiej alheiry. Dla zwolenników klasycznego street foodu nie zabraknie burgerów, belgijskich frytek, padthai czy sajgonek. A wszystko to z dodatkiem lemoniady, piwa, świeżych soków, orzeźwiającej  kambuchy czy yerby. Łakomczuchów spragnionych deseru nasyci Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i czekolady odbywający się równocześnie.

Dzika Uczta w Zajezdni Dąbie

Zlot food trucków we Wrocławiu

Dzika Uczta to cykliczne zloty food trucków i restauracji, która skupia wokół siebie zwolenników świadomego jedzenia. Impreza odbywa się po raz szósty, co jest dowodem na to, że świetnie przyjęła się w świecie wrocławskiej gastronomii. To doskonała okazja, aby poznać niepowtarzalne smaki, zachwycić się aromatami i kolorami oraz podziwiać pracę kucharzy. Dzięki temu, że w jednym miejscu znajdzie się wielu przedstawicieli nie tylko wrocławskiej gastronomii, przybędą szefowie kuchni z całej polski, będzie to idealna okazja na spotkanie ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną. Każdy może zamówić to, co na co ma ochotę, począwszy od klasychnego burgera, belgijskich frytek, po jednocześnie odkrywając nowe dania, przebywając z bliskimi przy jednym stole.

Dzika Uczta – miejsce i czas

Dzika Uczta to wydarzenie dwudniowe. Odbędzie się w pierwszy weekend września, czyli w dniach 4-5 na terenie Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń. To miejsce, które stale wspiera wyjątkowe inicjatywy, takie jak Dzika Uczta. Jak zawsze przyświeca jej jeden cel – przedstawienie szerszej publiczność jak największej liczby ciekawych konceptów kulinarnych. Za sprawą doskonałej organizacji event jest przepełniony przyjazną, pozytywną atmosferą. Każdy z gości znajdzie spokojne miejsce do konsumpcji. Ze względu na różnorodność potraw, z wybranych dań zadowoleni będą zarówno tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków. Podobnie jest z gustem kulinarnym najmłodszych. Food trucki i restauracje w każdej z edycji starają się dopasować swoje menu dla dzieci i ich rodziców.

Dzika Uczta – musisz tam być!

Dlaczego jeszcze warto być na Dzikiej Uczcie? Wstęp jest bezpłatny, a samemu jedzeniu towarzyszyć będą także inne imprezy odbywające się w ramach największego festiwalu #KupujŚwiadomie. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11-18, co sprawia, że na miejscu będzie można zjeść późne śniadanie, lunch, obiad, a nawet kolację. Każdy z wystawców charakteryzuje się innym, wyjątkowym spojrzeniem na jedzenie. To jedyny taki zlot, gdzie możemy być pewni jakości produktów i dań, jakie otrzymamy. Minusy? Żadnych! No może nadmiar spożytych kalorii, jednak wraz z ruchem i spacerem po całym terenie obiektu bilans może się wyrównać.

Nie masz pomysłu na weekend?

Zabierz rodzinę, przyjaciół i znajomych! Wypróbujcie czegoś innego, skosztujcie dań z innych zakątków świata, otwórzcie swoje podniebienie na nieznane dotąd smaki. Nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego! Tym samym świetnie się bawiąc w gronie najbliższych!

Jeśli zatem nie masz planów na ten letni, wrześniowy weekend, zajrzyj na Dziką Ucztę. Z pewnością wyjdziesz z niej zadowolony, a już na pewno najedzony.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/1143156249509541

www.kupujswiadomie.pl

www.dzikauczta.pl


Kiedy?
4-5 września w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Dziką Ucztą pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/1405054963227971

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/2591043897858116

Vegeholic – targi wegańskie

www.vegeholic.pl

www.facebook.com/events/832593760733667

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/330254232078298

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/192047632838346

Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości i kawy

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/398619908260228

www.facebook.com/events/319211846527739

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Dzika Uczta, Fashion Meeting, Natural Beauty, Vegeholic, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Zielono Mi, Słodko Gorzko

Share