Eco Fashion Walk – pokaz mody organizowany przez studentów DSW!

Eco Fashion Walk to pokaz mody, który powstał po to, aby pobudzić wyobraźnie i pokazać, że tkanin z drugiej ręki może powstać coś niesamowitego. Ubrania zostały stworzone przez czwórkę studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, którzy w ramach licencjatu organizują wydarzenie we Wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry. Już 9 lipca o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich, których interesuje nie tylko moda, ale również troska o środowisko.

Wstęp bezpłatny

Organizatorzy Eco Fashion Walk i zarazem projektanci

W skład kolekcji wchodzi osiem kreacji. Każda z nich jest inna i niepowtarzalna, ponieważ zostały stworzone przez czterech projektantów. To co łączy je ze sobą, to pochodzenie materiałów z drugiego obiegu.

Dariusz Szott i Julia Szerszeń przygotowali sukienki w letnich, pastelowych kolorach, które nadają lekkości i wprowadzają świeżość. Materiały wykorzystane do ich stworzenia pochodzą ze stocków, czyli ścinków i resztek tkanin.

Maria Michalska postawiła na bufiaste rękawy i kolor „baby blue”, najmodniejszy w tym sezonie. Druga jej kreacja to nigdy niewychodzący z mody czarny garnitur damski.

Weronika Baran przy tworzeniu swoich niezwykle zdobniczych kreacji zwracała uwagę przede wszystkim, żeby były tak uszyte, aby użytkownik mógł się nimi cieszyć przez wiele lat.

O makijaże modelek zadbała ostatnia z organizatorów, Aurelia Górniak od lat zajmująca się profesjonalnym wizażem. Tego wieczoru zaprezentuje delikatność makijażu letniego połączoną z mocnym glow.

pokaz mody studentów

Eco Fashion Walk to możliwość poruszenia tematów ekologii nie tylko związanych z modą.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/383513336907505

Dlatego właśnie goście będą mieli okazję wysłuchać prelekcji dyrektora fabryki pojemników jednorazowych. Opowie on o tym jak współczesna fabryka może ograniczać produkcje odpadów i zanieczyszczanie środowiska.

Wydarzenie prowadzi Ewelina Salwuk-Marko – PRowiec, dziennikarka, wydawca portali, wykładowca akademicki, przedsiębiorczyni. 

Na dobre zakończenie

Ostatnim elementem wieczoru będzie koncert młodej wokalistki Gabrieli Wolskiej, którego goście będą mogli posłuchać racząc się przysmakami przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez Pinchos Wrocław oraz Lody w Rożku

Patroni medialni

Feszyn.com; ikmag.pl; eKobietki.pl; szczyptaluksusu.pl; womanintheworld.co.uk

Sponsorzy:

Spot Managment, BodyBoom, WhayNOT , Pinchos Wrocław oraz Lody w Rożku

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wysokiej jakości materac to podstawa komfortowego snu. Gdy nie chcesz…