Ekstremalna moc utrwalania

nowy lakier LOOK EXPERT Extreme Strong

Nowy, mocno utrwalający lakier do włosów Extreme Strong od LOOK EXPERT to kosmetyk, który zdyscyplinuje każdą fryzurę. Zawarte w produkcie cenne składniki odżywcze gwarantują nie tylko perfekcyjne uczesanie – utrwalone przez cały dzień, ale dodatkowo pielęgnują i chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

DrukowanieLakier do włosów LOOK EXPERT Extreme Strong to profesjonalny kosmetyk, który pozwala osiągnąć efekt spektakularnej fryzury bez konieczności wizyty u fryzjera. Stosowany do ostatecznego wykończenia uczesania, gwarantuje ekstremalne utrwalenie bez sklejania włosów. Lakier nie kruszy się i nie pozostawia śladów, a dzięki zawarciu w składzie jedwabiu nabłyszcza włosy, zapobiega elektryzowaniu oraz daje niezwykłą gładkość, podkreślającą urodę i zdrowy blask każdego pasma. Ważnym składnikiem jest także witamina B5 powodująca, że włosy pozostają lekkie, elastyczne i miękkie w dotyku, a także łatwo się rozczesują. LOOK EXPERT Extreme Strong zawiera filtry UV chroniąc włosy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz dyscyplinując fryzurę nawet w czasie deszczowych i wilgotnych dni.

Nasza rada: Spryskując włosy lakierem zachowaj odległość ok. 30 cm. Jeżeli rozpylisz kosmetyk zbyt blisko, włosy będą posklejane, z wyraźnym matowym osadem. Gdyby tak się stało, koniecznie wyczesz lakier przy użyciu grzebienia i użyj ponownie.
Lakier do włosów LOOK EXPERT Extreme Strong dostępny jest w sieciach handlowych oraz drogeriach za cenę ok. 7,29 za 250 ml.

 

Źródło: lookexpert.pl

Share