Newmystic Men od JEAN MARC

zapach, który prowokuje!

Charyzmatyczny zapach dla mężczyzn z charakterem – perfumiarze JEAN MARC przedstawili nową wodę toaletową Newmystic Men. To mieszanka wyjątkowo pociągających nut łączących w sobie uwodzicielskie aromaty paproci oraz cytrusów. Zapach, któremu nie oprze się żadne kobiece serce.

fot_jmMocny, wyrafinowany i bardzo męski – tak w skrócie można określić zapach nowej wody toaletowej Newmystic Men zaproponowanej przez JEAN MARC. Oparta na paprociowo-cytrusowych nutach, wodzi na pokuszenie oraz urzeka – cudowną harmonią zawartą w połączeniu orzeźwiających owoców oraz pociągających aromatów paproci. W nucie głowy znajdziemy kardamon, czarny pieprz i cytrynę, które w połączeniu dają moc oraz wyrazistość. Łagodności dodaje nuta serca, kojąca dzięki aromatom geranium, jabłka i lawendy. Całość uzupełnia nuta bazy, a szczególnie paczula, dzięki której zapach jest trwały, wręcz prowokujący.

Newmystic Men doskonale podkreśli silną osobowość oraz elegancję każdego mężczyzny, przywodząc na myśl siłę, moc i wytrwałość. Taka też była idea perfumiarzy JEAN MARC – stworzyć zapach kierowany dla mężczyzn pewnych siebie, żyjących z pasją, odważnie stawiających czoła wszystkim problemom i wyzwaniom.

 

Woda perfumowana JEAN MARC Newmystic Men dostępna jest w sprzedaży za cenę ok. 22 zł za 100 ml.

 

www.jeanmarc.com.pl

 

Share