Maja twarzą NENUKKO

Znana polska aktorka Maja Ostaszewska, znana jest z wysublimowanego i delikatnego stylu. Niejednokrotnie zauważyliśmy, że jej gust jest bardzo subtelny i nienaganny. Lubi delikatność i prostotę, dlatego tym bardziej idealnie prezentuje się w najnowszej kampanii marki NENUKKO.

Minimalizm, kunszt wyjątkowego wzornictwa , idealne proporcje – to właśnie wyróżnia markę NENUKKO na tle innych. Owocem współpracy są kolaże zdjęć autorstwa Przemka Dzienisa.

 

maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (1) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (2) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (3) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (4) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (5) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (6) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (7) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienis (8) maja-ostaszewska-kolekcja-wiosna-lato-2014-nenukko-kolaz-przemek-dzienisfot. Materiały prasowe

Share