Eleganckie i modne damskie zegarki z drewna

Drewno jest tworzywem, które towarzyszy człowiekowi od wieków – dlatego właśnie bardzo dobrze się czujemy w jego towarzystwie. Daje nam poczucie bezpieczeństwa, poczucie, że jesteśmy blisko natury – nawet jeśli mieszkamy w blokowisku, z kilkoma drzewkami pod oknem. Właśnie dlatego drewniane elementy są bardzo poszukiwane i chętnie wybierane – nawet jeśli trzeba później odpowiednio je zabezpieczać przed działaniem czynników zewnętrznych.

Mamy drewniane meble (nawet ogrodowe), rzeźby, schody, tarasy, a nawet drewnianą biżuterię! Kolczyki czy bransoletki są znane już od jakiegoś czasu i w pewnym okresie była na nie nawet moda wśród pań. Ale w tej chwili można zakupić coś jeszcze lepszego – wysokiej jakości damskie zegarki z drewna! Co warto o nich wiedzieć?

Zegarki z drewna – współczesny trend

Choć nadal niewiele osób nosi tego rodzaju produkty, stają się one powoli coraz popularniejsze. Jest to więc idealny moment na ich zakup – z jednej strony można pozytywnie się wyróżnić, a z drugiej być prekursorem mody, która niebawem się pojawi. Zegarki z drewna wpisują się bowiem we współczesny trend na ekologię – same w sobie są ekologiczne, ponieważ są bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego niż innego rodzaju zegarki (na przykład z tworzyw sztucznych). Można je zawsze przetworzyć, albo po prostu drewniane elementy rozłożą się w ziemi – jak zwykłe drewno. W tym miejscu zapewne wiele osób powie, że ścinanie drzew służących do produkcji zegarków ekologiczne już nie jest, jednak firmy które zajmują się ich produkcją (jak Giacomo Design) często za każdy sprzedany produkt sadzą jedno drzewo. Koniec końców jest ich zatem więcej, niż zostało zniszczone w ramach produkcji.

Na eleganckie wyjście i na co dzień

Drewniane zegarki prezentują się bardzo oryginalnie – od razu wzbudzają więc zainteresowanie, ale jednocześnie nie są krzykliwe. Nadają się zarówno na eleganckie wyjścia, jak i do codziennych stylizacji. Można zestawić je z sukienką lub z bojówkami, z balerinami, albo z adidasami – do każdego ubioru będą się świetnie nadawać. Tym bardziej, że klientki mogą wybrać model dla siebie spośród naprawdę sporego asortymentu – mniejsze, większe, jasne, ciemne, z paskiem lub bransoletą, z takiego lub innego rodzaju drewna itp. Poszukiwania prowadzi się oczywiście na stronie wybranego producenta, a pomocne wyszukiwarki przyspieszają ten proces. Oczywiście, wielkim plusem jest i to, że zegarek można kupić w sklepie internetowym, tym samym zastanawiając się nad inwestycją tyle czasu, ile będzie potrzebne do podjęcia ostatecznej decyzji. Można swobodnie przeszukiwać ofertę, dokładnie oglądać zdjęcia, czytać komentarze, zapoznać się z dokładnymi informacjami – i wtedy zdecydować.

Zegarki z drewna – kilka propozycji

Choć oczywiście każda kobieta samodzielnie dostosuje modele, które jej odpowiadają do konkretnych stylizacji, zawsze warto poznać najciekawsze propozycje. A jest w czym wybierać! Piękny jest na przykład czarno-niebieski zegarek BELLEZZA SEMPLICE GD08304, wykonany z drewna hebanowego. Równie piękną, zapadającą w pamięć estetyką wyróżnia się model ELEGANZA SEMPLICE GD08202, który najbardziej będzie odpowiadał paniom lubiącym czerwień i róż. Kwiatowy motyw to cecha charakterystyczna modelu FORZA DI PIETRA ACACCIA GD08802 – z drewnianą bransoletą. A jeśli jakaś kobieta poszukuje modelu z jasnego drewna, z pewnością przypadnie jej do gustu produkt ECCEZIONALI QUATTRO GD08402, z niebieską tarczą.

Zegarki trwałe a niedrogie

Niewątpliwą zaletą prezentowanych modeli zegarków drewnianych, przeznaczonych dla kobiet, jest świetna cena – biorąc pod uwagę wysoką jakość zarówno zastosowanych materiałów, jak i produkcji towaru. Zegarki są wykonywane ręcznie, z dbałością o detale. Mają 24 miesiące gwarancji, dobrej jakości mechanizm, są odporne, wytrzymałe, świetnie odmierzają czas, a przy całym swoim oryginalnym i efektownym wyglądzie, nie są wcale drogie. Można je w dodatku zakupić w okazyjnych cenach, ponieważ co jakiś czas ogłaszane są wyjątkowe promocje na niektóre modele!

Share