Fantastyczne wesele w Białymstoku

Fantastyczne wesele w Białymstoku

Organizacja wesela jest nie lada wyzwaniem. Wymaga to wielu przygotowań i nakładów finansowych. Należy rozpocząć je już z dużym wyprzedzeniem. Bez dobrej organizacji bardzo łatwo jest o przeoczenie kluczowych kwestii. Przez co ten jeden z najważniejszych dni, nie będzie taki wyjątkowy. Lista weselna składa się z wielu elementów, a wśród nich znajduje się zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej. Jej wybór powinien być dobrze przemyślany. W Białymstoku nie brakuje pięknych miejsc, gdzie można świetnie się bawić do białego rana.

Idealne miejsce na wesele Białystok? Postaw na sprawdzone rozwiązanie!


Samo znalezienie sali weselnej, zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami, preferencjami i możliwościami finansowymi nie jest czymś prostym. Wymaga to poświecenia sporej ilości czasu i energii. Warto zacząć oczywiście od zapoznania się z ofertą obiektów z polecenia, które mogą pochwalić się dobrymi rekomendacjami. Warto pytać wśród znajomych i rodziny oraz zapoznać się z opiniami na temat poszczególnych sal weselnych w Internecie. Oczywiście nie obędzie się bez osobistego udania się do danego obiektu w celu zobaczenia wszystkiego na własne oczy i wypytania o interesujące nas szczegóły. Ceny sal weselnych w samym Białymstoku nie należą do niskich, a i samo zarezerwowanie tej wymarzonej często graniczy z cudem. Terminy rezerwacji potrafią być bardzo odległe.

Jeśli nie chcemy nadwyrężać budżetu, warto poszukać sali weselnej w jakimś bardziej ustronnym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Godna polecenia jest malownicza lokalizacja w postaci Puszczy Knyszyńskiej. Jest ona rozległym kompleksem leśnym, znajdującym się na Wysoczyźnie Białostockiej w województwie podlaskim. Częścią tego malowniczego miejsca jest obiekt Bobrowa Dolina, oddalony od Białegostoku o 12 km.

Fantastyczne wesele w Białymstoku

Bobrowa Dolina to idealna opcja, jeśli chodzi o wyprawienie udanego wesela. Okoliczne uroki tego miejsca przemawiają za tym, aby je wybrać. Można delektować się zaciszną i kameralną atmosferą, podziwiać przyrodę. Na terenie Puszczy Knyszyńskiej nie brakuje rezerwatów przyrody, bogatej flory i fauny. Wszystko to sprawia, że wesele zorganizowane w obiekcie Bobrowa Dolina nabiera charakteru. A także wyjątkowości i zapada na długo w pamięć wszystkich uczestników przyjęcia.

Gdzie wesele w Białymstoku? Bobrowa Dolina się kłania

Oprócz malowniczej lokalizacji Bobrowa Dolina ma do zaoferowania wyjątkowo piękną salę weselną w drewnie, do której wpadają promienie słońca przez duże oszklenia. Można wyjść z niej do urokliwego ogrodu. Możliwe jest przyozdobienie jej zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami, ale najlepiej prezentuje się przystrojona w stylu rustykalnym, boho i w wersji eleganckiej. Pomieści ona do 80 osób. Można też wybrać salę balową, która pomieści aż dwustu gości. Oprócz wyjścia na ogród, goście weselni mogą zrelaksować się w urządzonej z myślą o nich strefie relaksu. Klimat sali tworzą dekoracje świetlne w odcieniach fioletu.

Obie sale dostępne w Bobrowej Dolinie są klimatyzowane i przystosowane do organizowania w nich przyjęć weselnych. A także balów, bankietów i innych imprez okolicznościowych. W cenie wesela znajduje się: profesjonalna obsługa kelnerska, powitanie małżonków chlebem i solą. Ponadto cztery gorące dnia dla gości, potrawy dla dzieci, stół wyjazdowy Szefa Kuchni. A także apartament dla Nowożeńców, dekoracje, duży parking dla gości, mnóstwo pięknych miejsc do sesji zdjęciowych. Można też skorzystać z dodatkowych usług w postaci poprawin przy grillu w ogrodzie, Candy baru, zaślubin w plenerze. Nie zabraknie animacji dla najmłodszych, degustacji weselnych czy stołu wiejskiego.

Artykuł sponsorowany

Share