Fascynator, toczek – zamiast welonu!

Najczęściej jeśli mówimy o Pannie Młodej, to przed oczami pojawia nam się kobieta w białej sukni z welonem. Welon i suknia ślubna to nieodłączny duet, który towarzyszyła nam od dziesiątków lat! Współczesne kobiety poszukują nowych sukien ślubnych, bardziej odważnych i krótkich, poszukują też całkowicie innych i ciekawych ozdób. Tutaj idealnym rozwiązaniem jest, toczek lub fascynator!

Fascynator stanowi idealną alternatywnę dla tradycyjnego welonu. Nadaje charakter, subtelność i elegancję. Jest też symbolem kobiety nowoczesnej i pewnej siebie.  Fascynatorów jest całe mnóstwo, mogą być delikatniejsze, frywolne wykonane z tiulu, mieć postać woalki. Mogą być zrobione z ciekawych dodatków jak np. pióra. Fascynator upina się , mocuje lub umieszcza na głowie.

Jaki fascynator wybrać?

Na początku okreś styl w jakim chcesz się zaprezentować. Czy będzie on delikatny, szalony czy w stylu lat 20-stych. Fascynator czy toczek, jest tylko dodatkiem do całości, dlatego wszytko musi być ze sobą spójne. Jest jedna zasada, która od lat sprawdza się idealnie i warto ją zapamiętać. Jeśli suknia ślubna jest delikatniejsza, możemy pozwolić sobie na mocniejszą ozdobę, jeśli suknia jest odważna, ma dużo koronki, falbanek itp, lepiej wybrać minimalistyczny, subtelny fascynator.

O to kilka propozycji fascynatorów na sezon ślubny 2015.

toczki

TOCZEK

Elegancka forma ozdoby. Idealnie podkreśla rangę całej uroczystości. Do Toczku warto mieć wyrazisty makijaż i delikatną suknie ślubną.

woalka

FASCYNATOR  Z WOALKĄ

Klasyczna ozdoba, nadająca charter elegancki i jednocześnie tajemniczy. Pod woalką delikatnie chowamy nasze oczy lub twarz.

kokardka

KOKARDA

Kokarda to ozdoba kokieteryjna, śmiała i wyrazista. Dla odważnej i szalonej Panny Młodej.

 

opaska

OPASKA

Ozdoba ekscentryczna i ponadczasowa. Jest to fantastyczna opcja dla Panny Młodej, która planuje suknie w stylu lat 20-stych czy cały ślub w stylu Wielki Gatsby.

pióra

PIÓRA 

Pióra można wykorzystać na różne sposoby. Fascynator wykonany z piór może być bardzo szykowny i wytworny, ale także oryginalny i niekonwencjonalny.

Ozdoby HFS Head Fashion Style www.toczkifascynatory.pl ; https://www.facebook.com/ToczkiFascynatory
Foto: Natalia Solnica https://www.facebook.com/FotografiaNataliaSolnica
Makijaż: Karol Jacecko https://www.facebook.com/karol.jacecko

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Książka znanej Vlogerki Magdaleny Kanoniak "Radzka Radzi: Tobie dobrze w…