Fashion Democracy, czyli targi i pokazy mody

Patronat Medialny Feszyn.com

Topowi młodzi polscy projektanci i znane marki odzieżowe, pokazy najnowszych trendów mody i wizażu, spotkania z blogerami oraz stylistką, a także występy uczestników You Can Dance i Mam Talent… To tylko kilka powodów, by odwiedzić Galerię Bronowice w najbliższy weekend 26 i 27 lipca. W godz. 12.00–19.00 odbędzie się Fashion Democracy, jedno z największych wydarzeń na scenie modowej Krakowa. O odpowiednią oprawę imprezy zadbają – znana prezenterka Klaudia Carlos oraz bloger modowy Mr.Vintage.

W trakcie Wielkich Targów Mody „Fashion Democracy” w Galerii Bronowice można będzie wziąć udział w wielu wydarzeniach, kierowanych nie tylko do miłośników mody i osób śledzących najnowsze trendy w stylizacji, ale tych wszystkich, którzy chcieliby poznać czołowych polskich projektantów, wybieranych przez nasze rodzime gwiazdy i celebrytów.

Plakat_Fashion Democracy

Młodzi projektanci zaprezentują na wybiegu kolekcje i akcesoria niedostępne w regularnej sprzedaży. Pojawią się akcenty etniczne, rockowe odniesienia, eleganckie i zawsze modne linie klasyczne, a przede wszystkim moda uliczna – zarówno dla pań, jak i panów. Będzie to mieszanka stylów takich osobowości, jak: Bartosz Malewicz, Aga Pou, Monika Błażusiak, BezAle, Gavel, Bogusława Jaworska-Zniszczoł, Col Claudine, Kozacki Mops, Selfie Store.Nie zabraknie również dobrze znanych marek z branży fashion. Na finał zaplanowano pokaz kolekcji Serafina Andrzejaka – uczestnika polskiej odsłony programu „Project Runway” i zwycięzcy piątej edycji konkursu Fashion Designer Awards.

W specjalnie zorganizowanej strefie showroom wszyscy chętni będą mieli okazję porozmawiać z młodymi projektantami oraz nabyć ubrania i akcesoria z ich najnowszych kolekcji – w wyjątkowo przystępnych cenach. Wśród wystawców pojawią się również przedstawiciele popularnych marek odzieżowych. Na wszystkich odwiedzających będzie czekać stylistka i wizażystka,która pomoże dobrać ubrania i kolory odpowiednie do sylwetki oraz podpowie, jak maskować ewentualne mankamenty urody, a jak wyeksponować zalety.

Blogerzy modowi, z Mr.Vintage na czele, chętnie podejmą dyskusję na temat współczesnych trendów, opowiedzą jak bawić się modą oraz jak odnaleźć swój własny styl. Ważnym punktem targów będą występy uczestników programów You Can Dance oraz Mam Talent. Nie zabraknie również paneli dyskusyjnych, pokazów fryzur oraz konkursów zniespodziankami.

Z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś pożytecznego, ciekawego i inspirującego.

Event odbędzie się w dniach 26-27 lipca 2014 w Galerii Bronowice, Kraków ul. Stawowa 61,w sobotę i niedzielę w godz. 12.00 – 19.00.

Patroni medialni: avanti24.pl, glamki.pl, DaWanda.com.pl, FASHION.com, maxmodels.pl, miedzymiastownia.pl, styling.pl, szafa.pl, stylistki.pl, Miumag.pl, beautymission.pl, cogdziezaile.pl, student news.pl, Trendz.pl, modnaulica.pl, fashioneweare.com, woman-news.pl, 4allwomen.pl.

Więcej informacji na: www.galeriabronowice.pl, www.facebook.com/GaleriaBronowice oraz

https://www.facebook.com/fashiondemocracyy

 

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Letnie okazje i moda przed obiektywem w Magnolia Park