Letnie okazje i moda przed obiektywem

Topowe marki i niezależni projektanci pod jednym dachem, a do tego szansa na udział w modowej sesji fotograficznej – zapraszamy na wielką, Stylową Wyprzedaż i Letnie Studio Mody w Magnolia Park. W najmodniejszej galerii handlowej we Wrocławiu po raz kolejny pojawi się autorska moda od polskich niezależnych projektantów, ale okazyjne zakupy będą tylko jedną z wielu atrakcji modowego weekendu.

Fashion Meeting POP UP STORE

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/285755001604020/

Każdy, kto odwiedzi Magnolia Park w dniach 26 i 27 lipca, zyska niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w profesjonalnej sesji modowej w asyście najlepszych stylistów i wizażystów. Warunkiem jest zrobienie zakupów za minimum 100 złotych i rejestracja w punkcie konkursowym. Jury wybierze z grona chętnych, 12 najlepszych letnich stylizacji, których autorzy następnie wybiorą się na indywidualne konsultacje ze stylistką i wybór ubrań do sesji. O świetne fryzury i makijaż zadbają Mistrzowie Polski we fryzjerstwie i wizażystka, a fotograf mody uwieczni gotowy look. Najlepsze zdjęcia zostaną wydrukowane w dużym formacie i staną się częścią wyjątkowej wystawy fotografii mody, która będzie prezentowana w Magnolia Park przez 2 tygodnie.
Fashion Meeting POP UP STORE - fot1
Dodatkowo na wszystkich, którzy zgłoszą się do letniego studia mody w godzinach 12:00-18:00 i zrobią sobie zdjęcie w swojej letniej stylizacji czekają gwarantowane upominki kosmetyczne.

Fashion Meeting POP UP STORE - fot4
Przez cały stylowy weekend na terenie Magnolia Park, działać będzie wyjątkowa strefa zakupowa FashionMeeting POP UP STORE, gdzie swoje kolekcje zaprezentują projektanci dobrze znani bywalcom największych w regionie targów mody Wrocław Fashion Meeting. Najzdolniejsi, niezależni projektanci zaprezentują w galerii Magnolia Park kolekcje odzieży i akcesoria niedostępne w regularnej sprzedaży.

Fashion Meeting POP UP STORE - fot3

Zakupy bezpośrednio od polskich projektantów w połączeniu z topowymi, modowymi markami obecnymi w centrum handlowym Magnolia Park, zapewnią najmodniejsze połączenie aktualnych letnich trendów i unikalnych autorskich projektów.

Fashion Meeting POP UP STORE - fot2

Serdecznie zapraszamy na weekend spod znaku mody i stylu do Magnolia Park – u nas gorące są jedynie okazje.

Miejsce wydarzenia:
Magnolia Park (ul. Legnicka 58, Wrocław) – wejście nr 3, Plac Niebiański.


Organizatorem wydarzenia jest:
Magnolia Park i Wrocław Fashion Meeting – 
www.wroclawfashionmeeting.pl

Share