Fashion Meeting POP UP STORE – targi mody autorskiej i designu 2015

Patronat medialny Feszyn.com

Wrocław przywita wiosnę stylowym wydarzeniem Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, które odbędzie się w dniach 11 i 12 kwietnia w loftowych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44-48. Podczas targów oprócz kolekcji odzieży polskich projektantów mody, będzie można zobaczyć i kupić przykłady najlepszego polskiego designu oraz sztuki, a także autorską biżuterię, dodatki i akcesoria.

Fashion Meeting POP UP STORE - plakat

Hasło „nowa polska moda” jest nieprzypadkowe, ponieważ w koncepcji targów chcemy skupić się na modzie o unikalnym charakterze, która wymyka się prostym podziałom i obowiązującym trendom, idzie własną, autorską drogą wyznaczaną przez wizjonerów, w myśl nowych stylistyk oraz związków ze sztuką i designem – mówi Izabela Petru, organizatorka Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda

Tym razem targi autorskiej mody i designu odbędą się we wnętrzach wrocławskiego Browaru Mieszczańskiego. Miejsce o artystycznym klimacie i loftowej architekturze świetnie oddaje charakter targów, skupionych na prezentacji unikalnych przykładów polskiej mody i designu.

9

Fashion Meeting POP UP STORE będzie okazją do stylowych zakupów bezpośrednio od polskich projektantów, oferujących autorskie kolekcje ubrań, butów i dodatków dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy modnego minimalizmu, jak i stonowanej elegancji oraz modowej awangardy. Ponieważ wielu z projektantów będzie prowadzić stoiska osobiście, wydarzenie jest również okazją do osobistego kontaktu z twórcami i poznania ich modowej filozofii lub zamówienia projektów na miarę. Wśród oferty znajdą się wiosenne płaszcze, kurtki zarówno przepełnione kolorami jak i modną szarością, sukienki, bluzy i spodnie. Sporą część targów zajmą projekty designerskiej, modowej biżuterii, robionej ręcznie w niepowtarzalnych, pojedynczych egzemplarzach. Zróżnicowana oferta targów zapewni każdemu oryginalny styl i wybór najlepszych dodatków.

10

Na wydarzeniu nie zabraknie propozycji dla najmłodszych. Dziecięce ubranka, tekstylia, dodatki oraz ręcznie robione akcesoria i zabawki znajdą się w strefie mody dziecięcej zaraz obok wejścia.

12

Podczas Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda grono twórców powiększy się o projektantów niewielkich mebli i akcesoriów dla domu. Dzięki temu goście imprezy będą mogli nie tylko uzupełnić szafy w wiosenne ubrania, ale też upiększyć wnętrza swoich mieszkań i domów stylowymi dodatkami. Targom będzie towarzyszyć duża wystawa malarstwa i grafik Fashion & Art, utalentowanej i wielokrotnie nagradzanej malarki i ilustratorki – Maggie Piu.

Wydarzenie będzie podporządkowane najnowszym trendom w modzie, ale odwiedzający mogą liczyć również na chwilę oddechu w zaaranżowanej na miejscu nastrojowej kawiarence i restauracji, gdzie będzie można kupić wyśmienite, specjalnie przygotowane dania oraz zimne i gorące napoje.

Targi mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, to wydarzenie organizowane z myślą o poszukujących wyjątkowości, unikalności i wyrafinowanych projektów. Do poznania najnowszych trendów w autorskiej odsłonie zapraszamy nie tylko koneserów, ale też wszystkich ceniących polskich twórców.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Pewność satysfakcji z zakupów i świetnych wrażeń podczas Fashion Meeting POP UP STORE, dają organizatorzy odpowiedzialni za sukces największej modowej imprezy w południowej Polsce – Wrocław Fashion Meeting. Zapraszamy do potwierdzenia udziału i śledzenia najnowszych informacji na fanpage’u wydarzenia na stronie: https://www.facebook.com/events/455387877935781/

Więcej informacji:

www.nowapolskamoda.pl, www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/wroclawfashionmeeting.

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio RAM, Wirtualna Polska, ConceptShop.pl, Multikino, Dziennik Metro, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, Kimono.pl, SNOBKA, www.wroclaw.pl, Styl.fm, Businesswoman&life, MaxModels.pl. iWoman.pl, ofeminin.pl, fashionweare.com, w-spodnicy.pl, DaWanda.pl, Domodi.pl, Rynek Mody, MenStream.pl, excluzive.pl, Szafa.pl, Stylistki.pl, feszyn.com, MMWroclaw.pl, kulturaonline.pl, TuWroclaw.pl, dlaStudenta.pl

Organizator: Sequence

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zobacz najnowszą kolekcje marki Versace! W linii odnajdziemy charakterystyczny grecki…