Fashion Meeting powraca! Targi mody autorskiej i wzornictwa już w ten weekend w Czasoprzestrzeni


Największe wrocławskie Targi mody autorskiej Fashion Meeting wracają po kilkumiesięcznej przerwie!  Już po raz 27. najlepsi projektanci z całej Polski zagoszczą we Wrocławiu, aby zaprezentować Wam nadzwyczajne i oryginalne kolekcje letnich ubrań, biżuterii, butów oraz dodatków! Targi Fashion Meeting odbędą się 12 i 13 czerwca w dawnej Zajezdni Dąbie – w Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Musisz tam być! Targi będą jednym z wydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie.

WSTĘP BEZPŁATNY

Pierwsze targi w tym roku!

Pierwsze po przerwie targi projektantów to niesamowita okazja, aby wreszcie spotkać się z ulubionymi polskimi markami, wyjść z rodziną lub przyjaciółmi i zrobić unikalne zakupy u polskich twórców. W dodatku w wyjątkowym i uwielbianym przez wszystkich miejscu – w  Czasoprzestrzeni.

Tym razem udział weźmie aż 120 wystawców, pojawią się premierowe kolejce, obłędne promocje i okazje cenowe, przygotowane przez wystawców tylko na czas dwudniowych targów.

#KupujŚwiadomie

Tylko podczas Targów mody autorskiej zrobisz świadome zakupy, które dadzą Ci satysfakcję, przypomną o przemyślanych i rozsądnych zakupach. Każdy wybór ma znacznie, a hasło #kupujświadomie, które towarzyszy targom już od 5 lat ma na celu zwrócenie uwagi na konsumpcjonizm, jakość wykonania produktu i jego pochodzenie. Dlatego organizatorzy z uwagą dobierają marki, które mogą zaprezentować swoją ofertę.

Nie od dziś wiadomo, że wsparcie polskiej marki wiąże się z wieloma korzyściami, nie tylko dla nas, czy dla naszych najbliższych, ale także dla kraju. Wybierając rodzimą sukienkę czy bluzkę przyczyniamy się także do wsparcia naszej gospodarki, w tym lokalnych producentów. Kupując ekologiczne produkty lub te wykonane z recyklingu dbamy o naturę. Tym samym otrzymujemy produkt najwyższej jakości i możemy osobiście poznać twórcę i produkt.  

Moda idealna na lato, damska, męska i dziecięca!

Czerwcowe targi idealnie otwierają wakacyjny sezon. Bez względu na to, czy planujecie w tym roku lato w mieście, urlop nad morzem lub w górach, warto pomyśleć o odpowiedniej garderobie. Nie tylko dla siebie, ale także dla całej rodziny!

Podczas Fashion Meeting znajdziecie najmodniejsze wzory i printy. Odzież lekką i zwiewną – idealną na upalne dni. Krótkie spodenki, koszulki, spódnice, buty, okulary przeciwsłoneczne. I to wszystko w jednym miejscu. Oryginalne, najpiękniejsze dodatki jak kolczyki czy wisiorki na wieczorne spotkania. Nie zabraknie ciekawych worków, plecaków czy torebek, które podczas wakacyjnych podróży warto mieć.

Moda to nie wszystko, szykuje się prawdziwy festiwal świadomych zakupów gdzie moda od projektantów spotka się z tym co zdrowe, naturalne, pachnące, wyjątkowe, artystyczne i smaczne. W dniach 12 i 13 czerwca zapraszamy na cykl imprez do wyjątkowego, klimatycznego miejsca – Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/433249857911662

www.kupujswiadomie.pl

www.fashionmeeting.pl


Kiedy?
12-13 czerwca w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Targami mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting pojawią się również:

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/244343037164755

 

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/161303625813335

 

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/469491197691765

Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i lodów

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/4011519312298517

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/1728215877348035

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kalendarzowe lato już za kilka dni! Nasza skóra i włosy…