Fenomen Very Wang

W 1990 roku Vera Wang, z pomocą finansową swojego ojca, otwiera w Nowym Jorku swój pierwszy butik z sukniami ślubnymi. Od tamtej pory projektantka pomaga wielu przyszłym pannom młodym w doborze sukien ślubnych.

W czym tkwi fenomen Very Wang i jej projektów?

Projektantka nie ogranicza się do klasycznych stylizacji ślubnych – to na pewno przyciąga coraz więcej klientek. W katalogu Very z roku na rok przybywa coraz więcej bardzo ciekawych pomysłów na ubranie kobiet w jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Projekty jej sukien są bardzo różnorodne i nie ograniczają się jedynie do koloru białego. Nie raz już Vera przedstawiła nam suknie w kolorach pastelowych, czerwieni czy też nawet czerni. Tym razem projektantka postawiła na róż. Według projektantki róż jest jednym z najbardziej dziewczęcych kolorów. Jednak czy pasuje on do sukni ślubnej? Vera stworzyła bardzo wyjątkowe odcienie różu tak, aby właśnie suknia nie odstraszała jaskrawością, lecz rozkochiwała w sobie ludzi dookoła.

Desktop

Najnowszą kolekcję Bridal na sezon jesień 2014 możemy podziwiać na oficjalnej stronie Very Wang TUTAJ

Mimo bujnej wyobraźni projektantki, każda suknia ślubna podkreśla kobiecość i delikatność. W stylizacjach nie odnajdziemy nudy i rutyny. Nie ma chyba takiej kobiety, która nie znalazłaby w katalogu Very sukni idealnej dla siebie.

Zgadzacie się z naszą opinią?

Film z pokazu wraz z wywiadem z projektantką znajdziecie tutaj:

Barbara Jańczak

 

Share