Isabel Marant dla H&M

Co roku H&M tworzy ekskluzywną kolekcję ubrań wraz z wybranym projektantem. Skandynawska marka współpracowała już z takimi projektantami jak Donatella Versace, Albert Elbaz, Jimmy Choo, Karl Lagerfeld, Sonia Rykiel czy Maison Martin Margiela. W tym roku zaś będziemy mogli podziwiać (i kupować!) linię ubrań H&M zaprojektowaną przez Isabel Marant.

Limitowane kolekcje H&M wypuszczane są do wybranych sklepów na świecie co roku w listopadzie. Tradycyjnie, przed terminem (oczywiście celowo) do internetu wyciekają pierwsze zdjęcia z kampanii tworząc przedsmak tego co nas czeka w całej okazałości. Tak więc już teraz możemy podziwiać niektóre projekty Isabel Marant dla H&M.

Dom mody, tworząc kolekcję dla skandynawskiej marki postawił na klasyczne stylizacje. Będziemy mogli podziwiać the best of Marant, czyli takie elementy garderoby jak buty ozdobione frędzlami, rurki czy też żakiety z etnicznymi haftami. Z całą pewnością kolekcja IM utrzyma się dłużej na rynku niż kolekcje wcześniejszych projektantów ze względu na utrzymaną uniwersalność ubrań. Kolekcje Versace czy Maison Martin Margiela dla H&M były ukierunkowane 'na specjalne okazje’, prościej rzecz ujmując – nie na co dzień. Ceny ubrań są bardzo różne, poczynając od biżuterii za ok. 150zł, kończąc na żakietach za 1299zł. Jak co roku przy każdym projektancie buty są cenione dość wysoko, jednak stawiamy, że warto się na nie skusić.

Trzeba też przyznać, że modelki przedstawiające stylizacje Isabel Marant dla H&M także przyczyniają się do sukcesu kolekcji. Na pierwszych zdjęciach możemy już teraz zobaczyć między innymi takie ikony mody jak Milla Jovovich czy Małgosia Bela.

Z całą pewnością tegoroczna ekskluzywna kolekcja H&M odniesie niebywały sukces. Premiera limitowanej edycji ubrań w sklepach H&M planowana jest na 14 listopada, a na wieszakach Panie jak i Panowie znajdą coś dla siebie. Oczywiście (i na szczęście!) wybrane sklepy H&M w Polsce także zostaną zaopatrzone w Isabel Marant. Fani projektantki stawiają, że to będzie najlepsza z dotychczasowych limitowanych kolekcji  H&M, zgadzacie się z tym werdyktem?

 

Oto pierwsze zdjęcia projektów od Isabel Marant oraz film z premiery kolekcji Marant w Paryżu:

kolaż zdjęć

 

Barbara Jańczak

Share