Fotoksiążka ze zdjęciami rodzinnymi jako inspirujący prezent na Mikołaja

cewe fotoksiążka

Okres świąteczny i poszukiwanie prezentu na Mikołaja zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi pojawia się też coroczne pytanie — jaki prezent będzie najlepszy i sprawi wiele radości? Znakomitym pomysłem na niego jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. Będzie ona miłym upominkiem dla wszystkich domowników lub znajomych, a zdjęcia w niej umieszczone przypomną miłe chwile z przeszłości. W tym artykule przedstawiamy fotoksiążkę jako idealny prezent na Mikołaja i odpowiadamy na pytania — czym jest CEWE FOTOKSIĄŻKA, jak ją wykonać, dlaczego fotoksiążka rodzinna jest dobrym prezentem i jakie zdjęcia możemy w niej umieścić.

Czym jest fotoksiążka?

CEWE FOTOKSIĄŻKA to książka ze zdjęciami, które samodzielnie możemy wybrać i w niej umieścić. Istnieje bardzo wiele możliwości, dzięki którym dobierzemy odpowiedni rozmiar, kolor czy ilość stron. Cały proces wykonania polega na umieszczeniu zdjęć i wybraniu szablonu w specjalnym programie. Następnie projekt jest przesyłany i wykonywany, a my możemy odebrać gotowy album.

Planowanie fotoksiążki

Planowanie i wykonanie fotoksiążki jest bardzo proste. Pierwszym krokiem do stworzenia inspirującego prezentu jest wybór najlepszych zdjęć. W dalszej części podpowiadamy jakie zajęcia wybrać, aby fotoksiążka ze zdjęciami rodzinnymi była atrakcyjna. Kolejnym etapem jest odwiedzenie strony fotoksiążka ze zdjęciami Twojej rodziny W tym celu należy pobrać darmowy program, w którym wybierzemy odpowiedni szablon i wgrywamy zdjęcia. Wybierać możemy spośród wielu kolorów i, rozmiarów, układów a przyjazny kreator pozwoli stworzyć piękną fotoksiążkę. Zdjęcia warto pogrupować tematycznie lub chronologicznie. Dobrym pomysłem jest też dodanie tekstu lub opisów zdjęć. Elastyczny program pozwala dowolnie przesuwać sekcje i tworzyć ciekawe strony. Ostatnim krokiem jest wysłanie projektu i odbiór gotowego prezentu.

Fotoksiążka jako wartościowy prezent

CEWE FOTOKSIĄŻKA to bardzo wartościowy prezent, który z pewnością sprawi obdarowanej osobie wiele radości. Przeglądanie zdjęć w tak atrakcyjnej formie umożliwi częsty powrót do przyjemnych chwil. Taki prezent będzie też praktyczny ze względu na jego formę oraz doskonale zaprezentuje się w chwili wręczenia. Przechowywanie zdjęć w takiej formie zapobiega ich zgubieniu czy zniszczeniu. Książka taka jest również poręczna i umożliwia zabranie jej ze sobą — np. jeśli ktoś chce pochwalić się swoimi zdjęciami znajomym.

Jakie zdjęcia do fotoksiążki rodzinnej?

Wybór zdjęć do fotoksiążki to jedno z najważniejszych zadań. Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy określić, dla kogo będzie przeznaczony prezent. Osobom młodym warto umieścić w fotoksiążce zdjęcia z wycieczek, podróży czy innych niezapomnianych chwil. Dobrym pomysłem jest też foto książka tematyczna. Jeśli odbiorca jest fanem klubu piłkarskiego lub żaglówek możemy przedstawić w książce takie fotografie. Album w postaci np. najpiękniejszych miast na świecie będzie „strzałem w dziesiątkę” dla osoby lubiącej podróżować. Zdjęcia warto wybierać też pod kątem rodzinnym. Fotoksiążka ze zdjęciami dzieci będzie doskonałym prezentem dla rodziców, a fotoksiążka ze zdjęciami rodziny zostanie ciepło odebrana przez osoby starsze.

Share