Ruda farba do włosów – ranking TOP 3

Jeśli marzysz o burzy rudych loków na swojej głowie, to potrzebna ci dobra farba do włosów. Rudy kolor i jego piękny odcień to trudny efekt do uzyskania. Na rynku jest wiele farb do włosów, ale działają one z lepszym albo gorszym skutkiem. Nie ma problemu, gdy farbujesz włosy na kolor, który różni się o jeden lub dwa tony od tego, który aktualnie masz na włosach. Gdy jednak chcesz przeprowadzić radykalną zmianę koloru, sprawy się komplikują. Nie wszystkie farby są w stanie zdać ten egzamin.

Jakie trudności może napotkać farba do włosów?

Rudy kolor włosów to spore wyzwanie dla fryzjera, nie mówiąc już o domowej koloryzacji. Ogromny wpływ na efekty takiego zabiegu ma wcześniejsza kondycja włosów. Jeśli te są zniszczone wcześniejszymi farbowaniami, trwałą ondulacją, czy też są po prostu wyjątkowo zaniedbane, to zwykle będą duże trudności w uzyskaniu pięknej, jednolitej barwy. Dużym problemem bywa też dobre pokrycie siwych włosów. Sprawdź, jakie farby warto wybierać.

Bezbłędna Olia – farba do włosów, rudy kolor będzie perfekcyjny

Garnier swoją farbą Olia naprawdę zawojował rynek. To farba do trwałej koloryzacji włosów bez amoniaku. Można ją uwielbiać za to, że doskonale nawilża i odżywia włosy. Ta cecha nieco zaskakuje, bo przecież to farba do włosów, rudy kolor zamierzamy uzyskać, a tu pojawiają się nie dość, że idealnie rude, to jeszcze cudownie nawilżone, gładkie włosy z pięknym połyskiem. Zawarte w recepturze farby kwiatowe olejki, robią po prostu swoje. Olia bardzo skutecznie zmienia kolor siwych włosów.

Olia występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Ta farba do włosów rudy kolor oferuje w pięciu odmianach. Mając śniadą cerę, można wybrać głęboki fiolet lub czerwień, albo zdecydować się na mahoniowy brąz. Panie o mlecznej, jasnej karnacji powinny wybrać miodową miedź lub intensywną czerwień, ale ta ostatnia przeznaczona jest dla odważnych kobiet, które lubią na sobie skupiać uwagę.

Zobacz: https://gemini.pl/kategoria/kosmetyki/do-wlosow/koloryzacja/farby-do-wlosow

Wella Koleston Perfect

Bardzo dobra farba, która zapewnia niemal wszystko, co można osiągnąć w procesie koloryzacji. Efektem jej zastosowania jest niezwykle intensywna barwa, bardzo dobrze kryje nawet siwe włosy, zapewnia oczywiście trwały kolor. Wella Koleston Perfect to farba, która w swoim składzie ma niestety amoniak, ale producent zrobił wszystko, aby jego zapach był tylko minimalnie wyczuwalny. Zastosowano w tym celu olejki zapachowe i dzięki temu, farba ta nie jest uciążliwa dla nosa w czasie farbowania.

Ruda farba do włosów – ranking TOP 5

L’Oreal Majirel

To preparat, który nie jest nazywany farbą do włosów, a kremem koloryzującym. Efektem jego zastosowania jest naprawdę interesująca kolorystyka włosów, a ich pasma są wyraziste i mieniące się. L’Oreal Majirel jest produktem bardzo wydajnym, świetnie kryjącym siwiznę. Ten koloryzujący krem idealnie rozprowadza się na włosach i nie sprawia kłopotów w czasie farbowania. Zdecydowanie zachwyca mnogość rudych odcieni, które bardzo łatwo dobrać do każdej karnacji.

Odpowiednia farba do włosów, rudy kolor, który ma zachwycać – to znajdzie się także w ofercie Khadi i Matrixa. Obie te farby bardzo dobrze kryją siwe włosy. Pierwsza z nich ma w swojej recepturze składniki ziołowe, które odżywiają włosy, a druga pozostawia włosy niezwykle miękkie i błyszczące.

Warto jednak pamiętać, że rudy kolor włosów świetnie podkreśla kolor oczu, ale niestety uwypukla też wszelkie niedoskonałości cery. Przed koloryzacją warto więc zadbać o to, by cera była w doskonałym stanie.

Materiał zewnetrzny

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Okres świąteczny i poszukiwanie prezentu na Mikołaja zbliżają się wielkimi…