Fototapeta z własnego zdjęcia

Fototapety znane są nie od dziś. Jeszcze kilka lat temu tapetowaliśmy całe pokoje i mieszkania, dziś tapeta ma większy efekt dekoracyjny. Najczęściej znajduje sie na jednej ścianie, nadając jej konkretnego i wyrazistego charakteru. Żeby odpowiednio zaaranżować przestrzeń, trzeba dobrać fototapetą tak, aby pasowała do koloru mebli i ścian. A co w momencie kiedy nie możemy się zdecydować na wzór?

Fototapeta z własnego zdjęcia

Nie masz pomysłu na fototapetę, poszukujesz tej jedynej i nic nie wpada Ci w oko? Na pewno przejrzałeś już dziesiątki stron internetowych i odwiedziłeś kilka sklepów. Wybór jest tak ogromny, że w natłoku wszystkich wzorów wybór może być naprawdę dużym problemem. Dlatego najłatwiej i jednocześnie najbezpieczniej jest zamówić tapetę z własnego zdjęcia. Dzięki temu podkreślimy styl mieszkania, które staje się bardziej rodzinne i przytulne. Zdjęcie na ścianie to idealna alternatywa dla często nudnych i sztampowych tapet.

Nasze najlepsze chwile

Bardzo często na fototapecie pojawiają sie zdjęcia z różnych podróży czy wycieczek. Mogą być to wakacje nad morzem, wycieczka po górach czy rejs statkiem. Wszystkie najmilsze chwile związane z naszym życiem. Każdy z nas ma takie zdjęcia, które lubi oglądać i do których często wraca. Może właśnie któreś z nich, będzie idealnie nadawać się do sypialni czy salonu.

Na zdjęciach bardzo często pojawia sie rodzina czy przyjaciele. Możecie zrobić także kolaż zdjęć. Jest to idealna opcja jeśli mamy tak dużo fantastycznych zdjęć i nie możemy sie zdecydować na to jedno.

Dzieci na fototapecie

Trend na ogromną fototapetę z podobizna dziecka trwa już kilka sezonów. Na pewno w niejednym mieszkaniu spotkaliście się z pięknym zdjęciem dziecka, które śpi lub ma lekko pochyloną buzię i rączki pod głową. Taka tapeta zostanie zauważona przez każdego gościa w domu i pozostanie w centrum uwagi na długie lata.

Jak zamówić fototapetę z własnego zdjęcia?

To bardzo proste, wystarczy wybrać zdjęcie, następnie wejść na stronę uwalls.pl i wybrać odpowiedni dział. Wybieramy odpowiedni rozmiar zdjęcia podajemy dane kontaktowe i do wysyłki i gotowe. Warto przed zamówieniem sprawdzić jakość naszej fotografii. Zdjęcie powinno być w wysokiej rozdzielczości Minimalna rozdzielczość pliku – to 72 PPI, idealna – 300 PPI. Waga nie powinna przekraczać 10 MB. Należy zwrócić także uwagę na format zamisania zdjecia, anjlepiej aby były to podstawowe formaty jak np. JPEG, PDF, PNG CZY PSD. 

Realizacja zamówienia zamówienia trwa kilka dnia. Wcześniej jednak powinniśmy otrzymać wizualizację fototapety na podanego przez nas maila.

A Ty na jaką fototapetę się zdecydujesz?

Share