Od czasów Coco Chanel, która ubrała nas w spodnie i pozwoliła założyć wygodną małą czarną, moda lubi wzorować się na mężczyznach. Ich styl ubierania się, nie zmienia się tak szeroko jak styl kobiet.  Kobiety mają większe pole popisu i mogą założyć praktycznie wszytko, aby móc wyglądać elegancko, seksownie czy dziewczęco.

Nowa kolekcja Fraków by Fu-Ku lato 2013 jest bardzo zróżnicowana.  Znajdziemy w niej projekty bardzo odważne z wykorzystaniem błyszczących materiałów, ale też bardziej delikatne w pastelowych kolorach.  Frak nie od dziś, kojarzy się nam z męską częścią garderoby, ale dlaczego nie wykorzystać go w kobiecej ? W tym sezonie nie może zbraknąć przynajmniej jednego fraka w naszej szafie, takiego od Fu-Ku.

Fu -Ku proponuje długie i krótkie fraki- przypominające żakiety.  Taliowane i luźne- jednym słowem – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Fraki w tym sezonie będą bardzo modne już dziś noszą je Ilona Felicjańska czy Ada Fijał.

Facebook https://www.facebook.com/Fukuizm

www.fu-ku.pl

Udało nam się otrzymać, specjalnie dla Was – naszych sympatyków dostęp do filmu promującego najnowszą kolekcje fraków od Fu-Ku.

Zobaczcie także 3 zdjęcia. My jesteśmy oczarowane, najnowsza kolekcją. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy ją na żywo.

Filmik póki co jeszcze oczywiście nieoficjalny: https://vimeo.com/70877414

hasło: fraki

O to propozycje:

1 2 3 4 5 8 9 DSC_3928 to m DSC_3950 to m DSC_3974to m

Nowa kolekcja Fraków by Fu-Ku lato 2013
stylizacja: Agnieszka Jarosz
modelka: Kamila Całuch
video i montaż: Aleksandra Gronowska

Fotograf: Linda Parys (www.facebook.com/lindaparysphotography)

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Lato jeszcze trwa, a wraz z nim trend na masywną,…